انتشارات اهورا

[ نویسندگان روز جهان و داستان‌هایی در سرزمین اهورایی]

میان-فنجان-های-قهوهکتاب «میان فنجان های قهوه» مجموعه داستان‌های کوتاه از نویسندگان روز جهان با ترجمه دکتر ضیاء قاسمی در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی واقع در سالن 2 راهرو 3 غرفه‌ی شماره 643 رونمایی و عرضه می‌شود.. این کتاب شامل داستان‌هایی از : اورهان پاموک، سام شپرد، آلیس مونرو، توبیاس ولف، گیلرمو مارتینز، جولین بارنز، جورج ساندرز، دیوید فاستر والاس، نادین گوردیمر و جویس کارول اوتس است و معرفی مختصری از نویسندگان را به همراه دارد.

مترجم  در مقدمه‌ی این کتاب آورده است: «داستان های مجموعۀ "میان فنجان‌های قهوه" از میان ده‌ها داستان برچین و ترجمه شده اند و ملاک انتخاب این داستان ها محتوای ادبی غنی، تنوع مضامین، قوت تکنیکی اثر و جدید بودن داستان ها بوده است. این مجموعه ده داستان را از ده نویسندۀ معاصر در بر می گیرد. نویسندگان این داستان ها هر یک به نوعی دارای شهرت و محبوبیت هستند...داستان های این مجموعه هر یک به نوعی بازنمایندۀ رنج ها و استقامت های انسان ها در شرایط مختلف هستند و زندگی آدم‌ها را از دیدگاه های مختلف که آمیخته با مفاهیمی نظیر تنهایی، سرگردانی، رنج، مبارزه، عصیان، شور و غیره هستند به تصویر می کشند. امید است که این مجموعه مقبول ذوق خوانندگان نکته‌سنج واقع شود.»

مجموعه داستان میان فنجان‌های قهوه با ترجمه دکتر ضیاء قاسمی و طرح جلد و گرافیک مجید ضرغامی با فروست هفتم ادبیات داستانی جهان در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی تهران سالن 2 راهرو 3 غرفه شماره 643 انتشارات سرزمین اهورایی عرضه خواهد شد. و همزمان از طریق شرکت‌های معتبر پخش کتاب مانند پخش گسترش و پخش ققنوس به کلیه‌ی کتاب‌فروشی‌های سطح کشور پخش خواهد شد.

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی