انتشارات اهورا

[مجموعه داستانی از نویسندگان روز جهان در سرزمین اهورایی]

fenjanghahvehبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهورایی کتاب «میان فنجان های قهوه» مجموعه داستان‌های کوتاه از نویسندگان روز جهان با ترجمه دکتر ضیاء قاسمی به زودی در فروست داستان جهان انتشارات سرزمین اهورایی منتشر خواهد شد. این کتاب شامل داستان‌هایی از : اورهان پاموک، سام شپرد، آلیس مونرو، توبیاس ولف، گیلرمو مارتینز، جولین بارنز، جورج ساندرز، دیوید فاستر والاس، نادین گوردیمر و جویس کارول اوتس است.

مترجم  در مقدمه‌ی این کتاب آورده است: «داستان های مجموعۀ "میان فنجان‌های قهوه" از میان ده‌ها داستان برچین و ترجمه شده اند و ملاک انتخاب این داستان ها محتوای ادبی غنی، تنوع مضامین، قوت تکنیکی اثر و جدید بودن داستان ها بوده است. این مجموعه ده داستان را از ده نویسندۀ معاصر در بر می گیرد. نویسندگان این داستان ها هر یک به نوعی دارای شهرت و محبوبیت هستند...داستان های این مجموعه هر یک به نوعی بازنمایندۀ رنج ها و استقامت های انسان ها در شرایط مختلف هستند و زندگی آدم‌ها را از دیدگاه های مختلف که آمیخته با مفاهیمی نظیر تنهایی، سرگردانی، رنج، مبارزه، عصیان، شور و غیره هستند به تصویر می کشند. امید است که این مجموعه مقبول ذوق خوانندگان نکته‌سنج واقع شود.»

کتاب میان فنجان‌های قهوه در قطع رقعی و حدود 400 صفحه به زودی با فروست شماره‌ی ۵ داستان جهان انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر و روانه‌ی بازار نشر خواهد شد.

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی