انتشارات اهورا

[چاپ جدید کتاب "ایران سرای جاویدان" وارد بازار نشر شد]

JAVIDANکتاب نفیس " ایران سرای جاویدان" به چاپ دوم رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی کتاب نفیس ایرانشناسی ایران سرای جاویدان با عنوان فرعی (طبیعت، معماری و مردم) که مدت‌ها از چاپ نخست آن می‌گذشت و در بازار کتاب نایاب بود، در پایان بهمن‌ماه جاری به چاپ دوم رسید و اکنون روانه‌ی بازار نشر شده است. این کتاب که مزین به عکس‌های هنرمند معاصر افشین بختیار است در قطع رحلی بزرگ و در 224 صفحه با قاب نفیس و تمام رنگی بر روی کاغذ گلاسه و به همراه رنگ پنجم، رنگ متالیک، پوشش یووی و سلفن به زیور طبع آراسته شده است. این اثر منحصر به فرد که حدود 400 قطعه عکس از اماکن، طبیعت و مردم ایران زمین را در خود جای داده است با معرفی و متن به زبان فارسی به قلم دکتر محمدرضا ریاضی و متن به زبان انگلیسی به نگارش دکتر اسماعیل سلامی همراه بوده و مدیر هنری و گرافیست این اثر مجید ضرغامی است. قمیت چاپ جدید این کتاب 950000ریال است.

سرای جاویدان از آثار شناخته شده و پرفروش بازار نشر کتب نفیس ایرانشناسی است.  این کتاب در چند سال پیاپی به عنوان نماینده‌ای از صنعت نشر ایران در نمایشگاه زیباترین کتاب‌های جهان در لایپزیک و فرانکفورت آلمان به نمایش در آمده است و موفق به اخذ  پرونده‌ی نفاست از نمایشگاه کتب نفیس ایران شده است و بر مبنای آمار روابط عمومی سرزمین اهـورایی شرکت‌ها و مشاغلی که از این کتاب به عنوان هدیه در مسیر تبلیغات خود استفاده کرده‌اند از آن به عنوان اثری منحصر به فرد، تاثیر گذار و ماندگار یاد کرده‌اند.
شما می‌توانید کتاب ایران سرای جاویدان را به تعداد و یا به صورت تک جلد از طریق فروشگاه مجازی سایت انتشارات سرزمین اهورایی، کتابفروشی اهورا در بازار قائم تجریش به شماره تماس 22720409 و یا دفتر مرکزی انتشارات سرزمین اهـورایی به  شماره تماس 22866858-22866859 خریداری کنید و یا آن را از تمام کتابفروشی‌های شهر و محل خود تهیه نمایید. سرای جاویدان هم اکنون توسط موسسات معتبر پخش مانند پخش گسترش، پخش ققنوس، پخش میردشتی، پخش یساولی، پخش آبان و... راهی بازار نشر شده است.

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی