انتشارات اهورا

[چاپ سوم عاشقانه‌های ریچارد براتیگان منتشر شد]

bratigan3printسومین چاپ از کتاب در عشق باران می‌بارد مجموعه عاشقانه‌های ریچارد گری براتیـگان توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این کتاب  اولین مجموعه با فروست شعر جهان از مجموعه‌ی عاشقانه‌های جهان این انتشارات است که شامل مجموعه شعرهای ریچاردبراتیگان با ترجمه و پیشگقتار علیرضا بهنام در تیراژ 1100 جلد در کمتر از یک سال به چاپ سوم رسیده است. در این کتاب شعرهایی از براتیگان که به بازاندیشی اشعار غنایی پرداخته‌اند از میان هشت مجموعه شعر منتشر شده و شعرهای پراکنده‌ی وی در گزینه‌های گوناگون انتخاب شده‌ که در نوع خود نگاهی دیگرگون و متفاوت به مقوله‌ی عاشقانه نویسی است. در این اشعار براتیگان با شخصی سازی مفهوم عشق به جنگ کلیشه‌هایی می‌رود که در سنت شعر عاشقانه همواره قطعی و تخلف ناپذیر شمرده شده‌اند. به عنوان مثال در شعر آب دهن خشک شده یکی از جالب ترین رویکردها را با مفهوم عشق شاهد هستیم:

دختری با دامن / نه چندان زیبا / از کوچه می‌گذرد. / مغازه‌داری می‌ایستد / برمی‌گردد که او را دید بزند / که شبیه موش کور است / یا یخچال... / حالا در آمریکا / 200000000 نفر زندگی می‌کنند.

شما می‌توانید چاپ سوم کتاب در عشق باران می‌بارد را از کتابفروشی‌های شهر و محل خود درخواست  کرده و یا آن را از طریق فروشگاه مجازی سایت انتشارات سرزمین اهـورایی و کتابفروشی اهـورا شعبه شمیران انتشارات سرزمین اهـورایی واقع در مرکز تجاری قائم طبقه هنرمندان در میدان تجریش تهیه کنید.

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی