انتشارات اهورا

[دریافت مجوز چاپ دو مجموعه شعر و ترانه از میثم یوسفی]

meisam

دو مجموعه شعر و ترانه از میثم یوسفی مجوز چاپ گرفتند. ریحانه قیصری مدیر روابط‌عمومی انتشارات سرزمین اهـورایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی این انتشارات گفت: " مجوز چاپ کتاب ترانه‌های میثم یوسفی با نام «رویای روزهای بارانی» و کتاب دیگری از شعرها و نوشته‌های وی با نام « خاطرات منتشر نشده‌ی یک بازنده‌ی خوشحال »صادر شده است و این دو مجموعه به زودی توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر خواهد شد. البته در حال رایزنی برای تغییر نام کتاب رویای روزهای بارانی، مجموعه ترانه‌های آقای یوسفی هستیم که دراین صورت کتاب با نام جدید به بازار نشر عرضه می‌شود.» وی افزود " خیلی از ترانه‌های کتاب رویای روزهای بارانی توسط خوانندگان مطرح اجرا شده است و برای همین متن بیشتر  ترانه‌ها آشنا است و مخاطبین می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند."

رویای روزهای بارانی در قطع رقعی و حدود 124 صفحه و خاطرات منتشر نشده‌ی یک بازنده‌ی خوشحال در قطع جیبی و 114 صفحه منتشر خواهد شد. میثم یوسفی چهره‌ی نام آشنایی در عرصه‌ی  شعر و ترانه‌ی این روزها  و از فعالان مطبوعات است. کتاب‌های یادشده اولین مجموعه شعرو ترانه‌های او است که به زودی توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر خواهند شد.

خبر مرتبط در سایت موسیقی ما: میثم یوسفی از انتشار دو مجموعه شعر خود خبر داد؛ ( همکاری میثم یوسفی با محسن چاوشی و علیرضا عصار )

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی