انتشارات اهورا

[ارسال شاد باش‌هاي‌ نــوروزي با صدها مدل كارت پستال اهـورا]

NOROZ

ايرانيان از دير باز نخستين روز بهار را با آئين‌هاي زيبا و پسنديده‌ي خود جشن گرفته و آن را به عنوان سمبل روز نو به فال نيك گرفته‌اند. روزي كه به يمن آن غبار و كدورت‌هاي گذشته را از خانه‌ي دل پاك كرده و در لحظه‌ي آغاز سال نو و لحظه‌ي بيداري طبيعت دعاي زيباي تحويل سال را زمزمه مي‌كنند. از سنت‌هاي پسنديده‌ي مراسم سال نو در ايران زمين تبريكات و شادباش‌هايي است كه گاه با پيشكش هدايا جلوه‌اي ديگر به اين مراسم مي دهد.

كارت‌تبريك از هداياي مانا و تاثير گذاري است كه با توجه به پيشرفت تكنولوژي امكان به توليد انبوه رساندن آثار هنري، نقاشي، عكس، خط و خوشنويسي، آثار گرافيكي و ... را به ناشران داده و با توجه به بهاي اندك آن نسبت به هداياي ديگر  خريد و ارسال انبوه آن براي تمامي اقشار امكان پذير بوده و به گواه آمار شور و شوقي كه لحظه‌ي رسيدن پيك به كاربران گسترده‌ي اين آثار بوجود مي آيد با ديگر هدايا قابل قياس نيست.

انتشارات سرزمين اهـورايي مفتخر است در 20 سال گذشته  با شادي و شور ايرانيان عزيز براي تدارك مراسم سال نو همگام بوده و در كنار ديگر آثار انتشاراتي خود مانند كتاب هاي نفيس، تقويم و... صدها مدل كارت پستال با موضوعات مختلف طراحي و توليد و روانه‌ي بازار نشر كرده است. آثار متنوعي كه به همراه خلاقيت و نو آوري - كه شعار هميشگي اين انتشارات است - در موضوعات مختلفي مانند كارت‌هاي نوروزي، گل، نقاشي، شاعران، هنرمندان، مذهبي، اطلاعات نجومي و غيرو توليد شده است و اكنون شما مي‌توانيد اين آثار را در بخش ( اهـورا‌كارت‌ ) و يا ( فروشگاه كارت پستال ) در همين سايت تهيه كرده و يا با مراجعه به كتاب‌فروشي اهـورا واقع در تجريش از حدود 1000 مدل كارت پستال موجود ديدن نماييد.

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی