انتشارات اهورا

اهداء لوح تقدير به‌ترين اثر چاپي به [انتشارات سرزمين اهـورايي]

Taghdirانتشارات سرزمين اهـورايي موفق شد لوح تقدير به‌ترين كتاب چاپي با جلد شوميز را در نهمين جشنواره‌ي صنعت چاپ ايران از آن خود كند.

در مراسم معرفی برترین های نهمین دوره‌ي مسابقات صنعت چاپ، از شش ناشر و 33 واحد چاپی برتر فعال در حوزه های مختلف پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ تقدیر شد. در اين جشنواره كه در آبان‌ماه 1388 برگزار شد در بخش «کتاب» با توجه به نقش مهم صحافی در ماندگار کتاب در کنار معیارهای عمومی کیفیت در چاپ، به کارگیری جلوه های ویژه در چاپ صفحات داخلی و جلد و استفاده از شیوه های نوین در صحافی و دقت در ارایه کار نهایی مطلوب آثار رسیده در دو بخش کتاب نفیس و کتاب با جلد شومیز مورد بررسی قرار گرفت. در اين بخش كتاب [ابريشـم و آب] مجموعه نقاشي‌هاي خانم فرحناز پناه، منتشر شده توسط انتشارات سرزمين اهـورايي به عنوان به ترين كتاب چاپي جلد شوميز لوح تقدير دريافت كرد.

محمد مجيد ضرغامي صاحب امتياز و مدير مسئول انتشارات سرزمين اهـورايي به عنوان ناشر و مدير پروژه‌ي اين اثر، لوح تقدير را از داوران جشنوراه‌ي نهم صنعت چاپ دريافت كرد.

كتاب ابريشم و آب كه اولين كتاب از مجموعه آثار نقاشي خانم فرحناز پنـاه است شامل 30 اثر نقاشي با تكنيك‌هاي پاستل، گواش، رنگ و روغن و... است كه در قطع رحلي بزرگ با جلد شوميز و تمام رنگي با كاغذ نفيس 170 گرمي گلاسه مات و جلد 250 گرمي گلاسه با روكش سلفن و يو‌وي منتشر شده است. اين كتاب علاوه بر كيفيت عالي چاپ و تشابه تقريبي آثار نقاشي با ارژينال اثر و صحافي و خدمات فني مناسب از طراحي و تايپو گرافي‌هاي خاصي بهره برده است. به طوري كه در مقابل هر صفحه‌ي رنگي يك برگ تك رنگ ( مشگي ) با پس‌زمينه‌اي از طرح اصلي به همراه تايپوگرافي نام اثر و معرفي فني اثر آمده است. از ديگر مجموعه‌هاي نقاشي خانم فرحناز پناه كه توسط انتشارات سرزمين اهـورايي منتشر شده است مي توان از كتاب‌هاي: ابر، باد، خاك، آتش / به آفرينش / و حلقه‌ي خورشيد نام برد.شما مي توانيد اين آثار را از فروشگاه كتاب سرزمين اهـورايي در اين سايت و يا فروشگاه اهورا، شعبه‌ي شمال تهران انتشارات سرزمين اهـورايي در طبقه‌ي هنرمندان بازار قائم تهران، ميدان تجريش تهيه نماييد.

مشخصات فني كتاب ابريشم و آب: | ناشر: انتشارات سرزمين اهورايي | پيش از چاپ: كانون تبليغاتي اهورا | ليتوگرافي جوهري | چاپ ابيانه | صحافي سپيده | مدير هنري و طراح گرافيك: مجيد ضرغامي |

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی