انتشارات اهورا

[پایان نمایشگاه کتاب بیست و ششم در سرزمین اهـورایی]

در روز پایانی نمایشگاه بیست و ششم کتاب تهران، جمعی از اساتید، هنرمندان، شاعران، نویسندگان، مترجمین و اصحاب رسانه از غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهـورایی دیدن کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی در آخرین روز نمایشگاه کتاب جمع زیادی از خریداران و علاقمندان آثار منتشر شده توسط انتشارات سرزمین اهـورایی به دیدارغرفه‌ی این انتشارات آمدند و نکته قابل توجه مراجعه تعداد زیاد مشتریان شهرستانی آثار این انتشارات بود که موفق به تهیه موارد درخواستی خود با تخفیف ویژه شدند. از مهمانان گرامی روز بیست و یکم اردیبهشت ماه می‌توان به خانم‌ها و آقایان گرامی:علیرضا بهنام، استاد ابریشمی‌فر، فرشاد ابریشمی‌فر، پوران کاوه، دکتر شریفی، دکتر فرخی، هما باغستانی، ندا علیزاده، نادر صادقی، محرم سعادت‌زاده، اسماعیل سلامی، دکتر صادقی،کوروش شیوا، دکترعلیرضایی و رضا غنی‌زاده اشاره کرد. با عرض پوزش از دوستانی که نام و تصویر برداری ازآنها فراموش شد. شما را به دیدن آخرین تصاویر نمایشگاه بیست و ششم دعوت کرده و در پایان مدیریت و پرسنل انتشارات سرزمین اهـورایی از تمام دوستانی که با لطف و مهربانی خود – مانند سال‌های گذشته ما را یاری کردند تشکر و قدردانی کرده و از تمام دوستان، اساتید، هنرمندان و مراجعه کنندگانی که تشریف آوردند سپاسگزاریم. امید است کمبودهای احتمالی و عدم پذیرایی بایسته، که حاصل  ازدحام جمعیت و کمبود فضا است را از یاد برده و با یاد و خاطره‌ی خوش سرزمین اهـورایی را به یاد آورند. به امید دیدار در سالهای آینده؛ اردیبهشت، نمایشگاه بین‌المللی کتاب: انتشارات سرزمین اهـورایی...

خبرهای تکمیلی و آمار نهایی پرفروش‌ترین‌های نمایشگاه به زودی منتشر می‌شود.

[اهـورایی‌های روز بیستم اردیبهشت، نمایشگاه کتاب بیست‌وششم، گزارش‌تصویری]

در روز جمعه بیستم اردیبهشت ماه 92 طبق برنامه ریزی قبلی انتشارات سرزمین اهـورایی از دو کتاب آقای دکتر موسی بیدج به نام‌های با این همه عاشقت بوده‌ام، اشعار عاشقانه غاده‌السمان و عشق به من می‌گوید، اشعار عاشقانه‌ی آدونیـس در غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی رونمایی شد و مورد استقبال گرم مخاطبین قرار گرفت. همچنین در این روز آقای شمس آقاجانی همزمان با ارائه‌ی مجدد کتاب تئوری و نقد شعر خود به نام سخن رمزدهان و آقای علی عبداللهی همزمان با ارائه مجدد کتاب‌های چاپ دوم عاشقانه‌ی گونترگراس و اریش فرید از مجموعه عاشقانه‌های جهان سرزمین اهـورایی در غرفه انتشارات حاضر شدند و به بحث و گفتگو با مخاطبین و طرفداران این آثار پرداختند. لازم به توضیح است خانم بنفشه حجازی به علت سفر نتوانستند طبق قرار قبلی هنگام عرضه کتاب خود: ورای زنی که شاید... در نمایشگاه حاضر شوند. در این روز اساتید، هنرمندان، شاعران، نویسندگان و منتقدین زیادی از غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی بازدید کرده و به دید و بازدید پرداختند که از آن جمله می‌توان از غلامحسین سالمی، رسول یونان، رضاعامری، بهاره خلیقی، شهرام بشرا، داریوش معمار، رامین علیزاده، ساره دستاران، آزاده فراهانی و دکتر شریفی و علی زکایی نام برد. با عرض پوزش از دوستانی که نامشان فراموش شد تصاویر روز جمعه پیوست می‌شود.

قابل ذکر است نمایشگاه کتاب تا پایان روز شنبه 21 اردیبهشت دایر است و آن گروه از عزیزانی که وقت بازدید از نمایشگاه و غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهـورایی را نداشته‌اند می‌توانند در این روز مراجعه نمایند.

[تصاویر از روز 19 اردیبهشت، نمایشگاه کتاب بیست و ششم و سرزمین اهـورایی می‌گویند]

مسئولین غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی تهران از عرضه کتاب‌های عاشقانه‌های نزار قبانی با ترجمه آقای رضا عامری، عاشقانه‌های گونترگراس و عاشقانه‌های اریش فرید با ترجمه آقای علی عبداللهی و دیدار این دو شاعر و مترجم گرامی با مخاطبین و مهمانان این انتشارات خبر دادند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی در روز پنحشنبه 19 اردیبهشت 92 طبق برنامه قبلی اعلام شده از این سایت رضا عامری و علی عبداللهی در غرفه سرزمین اهـورایی به گفت و گو و معرفی کتاب خود برای مراجعه کنندگان زیادی که به غرفه این انتشارات آمده بودند پرداختند. در این روز دوستان هنرمند، مترجم، شاعر و نویسنده‌ی زیادی به غرفه این انتشارات آمدند که به علت ترافیک بیش از اندازه جمعیت  موفق به ثبت بعضی از تصاویر شدیم. با عرض پوزش از دوستانی که نام و تصاویرشان فراموش شد تصاویر این روز را نگاه کنید:

[17و18 اردیبهشت در سرزمین اهـورایی، ییست و ششمین نمایشگاه کتاب به روایت تصویر]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی در روز سه‌شنبه 17 اردیبهشت 92 طبق اعلان قبلی هنرمند گرامی آقای افشین بختیار در غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی حاضر شدند و همزمان با عرضه کتاب نفیس ایران سرای جاویدان از طرف مسئولین غرفه این انتشارات با مراجعه کنندگان به دیدار و گفت‌ و گو پرداختند. کتاب نفیس ایران سرای جاویدان دربرگیرنده‌ی حدود 400 قطعه عکس افشین بختیار از طبیعت، معماری و مردم ایران زمین است. دکتر محمد رضا ریاضی متن فارسی این کتاب و دکتر اسماعیل سلامی متن انگلیسی آن را نگاشته‌اند. طراح گرافیست این اثر منحصر به فرد مجید ضرغامی است...

در روز چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 همزمان با ساعت اعلام شده قبلی علیرضا بهنام، محمد آزرم و شمس آقاجانی در غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی حاضر شده و همزمان با ارائه کتاب‌های منتشر شده از ایشان توسط انتشارات سرزمین اهـورایی با حاضرین و میهمانان سرزمین اهـورایی دیدار کردند. در این دیدار کتاب« در عشق باران می‌بارد » عاشقانه‌های ریچاردبراتیگان – « شاعران امروز » مجموعه اشعار شاعران معاصر به اهتمام گروه داوران و « سخن رمز دهان » به قلم شمس آقاجانی عرضه و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت...

گفتنی است از میان اشعار خارجی عرضه شده در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران توسط انتشارات سرزمین اهـورایی سه کتاب پرفروش به ترتیب: 1- از من نپرس چرا دوستت دارم، عاشقانه‌های نزار قبانی به ترجمه رضا عامری 2- در عشق باران می‌بارد، عاشقانه‌های ریچارد براتیگان به ترجمه علیرضا بهنام 3- عشق با پاهای چوبین، عاشقانه‌های گونترگراس به ترجمه علی عبداللهی گزارش شده است. همچنین پرفروش ترین‌های شعر ایرانی به تریب: 1- آی با کلاه: مجموعه شعرهای مجید ضرغامی 2- سخن رمز دهان: تئوری و نقد شعر شمس آقاجانی و ورای زنی که شاید... مجموعه شعرهای کوتاه  بنفشه حجازی رتبه بندی شده‌اند... در میان کتب نفیس انتشارات سرزمین اهـورایی نیز سه کتاب: ایران سرزمین اهـورایی، ایران سرای جاویدان و تخت جمشید پایتخت اهـورایی سه کتاب پرفروش این انتشارات بوده‌اند.

ضمنا در طی این دوروز اساتید، هنرمندان، عکاسان، شاعران و نویسندگان، محققین و اصحاب مطبوعات، مترجمین و دوستان گرامی زیادی از غرفه این انتشارات بازدید کردند که از آن جمله می‌توان از اسامی زیر نام برد، خانم‌ها و آقایان گرامی: افشین بختیار، محسن عابدینی، شمس آقاجانی، محمد آزرم، بهاره رضایی، علیرضا بهنام، علی عبداللهی، علیرضا آدینه، محمد آشور و جمع زیادی از دوستان که ضمن پوزش از آوردن نامشان به دلیل زیادی حجم کاری و تعدد بازدیدکننده عذر خواهیم، شما را به دیدن عکس‌های جدید دعوت می‌کنیم:


[گزارش تصویری از غرفه سرزمین اهـورایی نمایشگاه کتاب92،روز14تا16اردیبهشت ]

در روزهای 14 تا 16 اردیبهشت هنرمندان، نویسندگان، شاعران و همکاران زیادی از غرفه سرزمین اهـورایی بازددید کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی طبق برنامه ریزی قبلی آقای شمس آقاجانی در دومین روز از دیدار با خوانندگان کتاب خود « سخن رمز دهان » در روز 14 اردیبهشت و خانم ثریا کهریزی در روز رونمایی از کتاب اشعار کوتاه خود « تنهایی، جدایی و هدهدها» در غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی حاضر شدند و آثار ایشان مورد استقبال مراجعه کنندگان قرار گرفت. در طی این روزها اساتید، هنرمندان، شاعران و نویسندگان، محققین و اصحاب مطبوعات، مترجمین و دوستان گرامی زیادی از  غرفه این انتشارات بازدید کردند که از آن جمله می‌توان از اسامی زیر نام برد، خانم‌ها و آقایان گرامی:  نادر علیزاده، دکتر گلشن،سید فرید قاسمی، دکتر غلامرضا آذری، شمس آقاجانی،  علیرضا بهنام، ثریا کهریزی،  فریاد شیری،سعید موغانی، علی شهبازی، علی ‌رضا نوری، کیانا برومند جاوید، اعظم کمالی، علی آموخته، محمد بیاتی، فرزاد آبادی، حسین فاضلی، هانیه ملکی، ستاره آقاجانی، علی محمودی، حسین محسنی، کوروش شیوا،  میثم مهرنیا،  مهدی افتحاری، محمد رضا شمسایی، مصطفی عمویی و... با پوزش از دوستانی که نامشان فراموش شد ·تصاویر این چند روز از غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی را مشاهده کنید.


[گزارش تصویری از غرفه سرزمین اهـورایی نمایشگاه کتاب92، دو روز اول ]

مسئولین غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی در گزارش خود به سایت پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی از استقبال بازدید کنندگان از کتاب‌های منتشره شده این انتشارات و دید بازدید هنرمندان، شاعران و همکاران خبر دادند. در روز 12 و 13 اردیبهشت 1392 هنرمندان، شاعران و مترجمین زیادی از غرفه این انتشارات بازدید کردند و در روز جمعه 13 اردیبهشت 1392 طیق قرار قبلی از کتاب جدید شمس آقاجانی منتشر شده در انتشارات سرزمین اهـورایی با نام « سخن رمز دهان » رو نمایی شد و عرضه این کتاب با استقبال مراجعه کنندگان روبرو شد. ضمنا در این دو روز هنرمندان، نویسندگان و شاعران زیادی به دیدار سرزمین اهـورایی آمدند که از جمله می توان از دوستانی مانند: دکتر آرانی، دکتر عباس پژمان، دکتر محمدرضا ریاضی، شمس آقاجانی، اسدالله امرایی، محمد آزرم، رضا عامری، علی عبداللهی، علیرضا بهنام، مریم اسحاقی، رویا تفتی، زرتشت اخوان ثالث، مختار شکری، فریاد شیری، شیوا مقانلو، علیرضا آدینه، صابرکاکایی، محمدرضا ابراهیمی، فرشاد ابریشمی‏فرد، غزاله زرین‌زاده،، محمدعلی حسن‌‌‌لو، مهدی اشرفی، سمیه حسینی، وحید آقاجانی، حسین کوشامنش، مازیار نیستانی، محمد مرادی نصاری، هادی ترابی، امین مرادی، محسن رضایی، فریبا دیلمی و... نام برد. با پوزش از دوستانی که نامشان فراموش شد ·تصاویر این دو روز از غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی را مشاهده کنید.

[عاشقانه‌های آدونیـس در نمایشگاه کتاب بیست و ششم]

adonis

انتشارات سرزمین اهـورایی از مجموعه عاشقانه‌های جهان خود کتاب « عشق به من می‌گوید » عاشقانه‌های آدونیس با برگردان موسی بیدج را منتشر کرد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این کتاب که چندین ماه در انتظار اخذ مجوز چاپ بوده  و مراحل قانونی خود را با کمی تاخیر طی کرد، شامل اشعار عاشقانه‌ی آدونیس بوده و در قطع رقعی،64 صفحه با ترجمه موسی بیدج از زبان عربی و طراحی مجید ضرغامی منتشر شد. از آقای موسی بیدج مترجم نام‌آشنا مجموعه شعر غاد‌ه‌السمان نیز توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شده است. این کتاب با قیمت 35000 ریال فروست ششم عاشقانه‌های جهان انتشارات سرزمین اهـورایی را از آن خود کرده است. شما می‌توانید این کتاب ارزنده را از کتاب‌فروشی شعبه شمیران انتشارات سرزمین اهـورایی واقع در تجریش، مرکز تجاری قائم، طبقه هنرمندان، شماره 3186 و تلفن: 22720409 تهیه کنید و یا از طریق فروشگاه آنلاین سایت این انتشارات اقدام به خریداری نمایید. این کتاب مانند دیگر آثار انتشارات سرزمین اهـورایی از طریق پخش‌های معتبر کتاب در سرار ایران عزیز به کتاب‌فروشی‌ها می‌رسد. عاشقانه‌های آدونیس را از کتاب‍فروشی محل خود بخواهید. عشق به من می‌گوید در کنار دیگر آثار منتشر شده انتشارات سرزمین اهـورایی در غرفه این انتشارات در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با تخفیف عرضه می‌شود.

[سخن ِ رمز ِ دهان، کتابی در تئوری و نقد شعر در نمایشگاه کتاب بیست و ششم]

aghajadiokکتاب جدید شمس آقاجانی شاعر نام‌آشنای معاصر با نام « سخنِ رمزِ دهان » توسط انتشارات سرزمین اهـورایی در دست انتشار است و در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه این انتشارات رونمایی خاهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این کتاب که به تئوری و نقد شعر می‌پردازد شامل سرفصل‌هایی است با عناوین: شعر، القاء،معنا، دال، زبان‌شناسی، عینیّت، مواجهه، دیگرزبانی، بومی شدن و جهانی شدن... سخن رمز دهان در قطع رقعی و 298 صفحه در تیراژ 1100 جلد و به قیمت 150000ریال در دست انتشار است. شما می‌توانید به زودی این کتاب را با تخفیف از غرفه انتشارات سرزمین اهـورایی در نمایشگاه کتاب بیست و ششم خریداری کرده و یا از طریق کتابفروشی اهـورا واقع در تجریش، مرکز تجاری قائم، طبقه‌ی هنر شماره 3186 تلفن: 22720409  و یا از طریق فروشگاه مجازی این سایت تهیه کنید. سخن رمز دهان مانند دیگر کتاب‌های انتشارات سرزمین اهـورایی از طریق پخش‌های معتبر به کلیه کتاب‌فروشی‌های ایران عرضه خواهد شد. سراغ آن را از کتاب‌فروشی‌ها بگیرید.

[ورای‌زنی که شاید...اشعار کوتاه بنفشه حجازی در نمایشگاه کتاب]

hejaziokبه گزارش پایگاه‌اطلاع‌رسانی سرزمین اهـورایی مجموعه اشعار کوتاه بنفشه حجازی با نام « ورای زنی که شاید، دوستم داشته باش » در حال حاضر  توسط انتشارات سرزمین اهـورایی در دست چاپ بوده و در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به علاقمندان عرضه خواهد شد. این مجموعه که در برگیرنده‌ی اشعار جدید خانم حجازی شاعر نام آشنای معاصر است در 86 صفحه، قطع جیبی، طراحی مجید ضرغامی و با قیمت 25000 ریال منتشر می‌شود. شما می‌توانید این کتاب را از طریق غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهـورایی در نمایشگاه کتاب تهران و یا از کتابفروشی اهـورا شعبه شمیران این انتشارات واقع در مرکز تجاری قائم، میدان تجریش، طبقه هنرمندان شماره 3186 تهیه نمایید همچنین می‌توانید از طریق فروشگاه مجازی سایت انتشارات سرزمین اهـورایی سفارش دهید. قابل ذکر است این کتاب پس از انتشار ازطریق پخش‌های معتبر کتاب، مانند دیگر محصولات انتشارات سرزمین اهـورایی به تمامی کتابفروشی‌های کشور ارائه شده و شما می‌توانید از کتابفروشی‌های شهر خود این اثر را تهیه کنید.

[قرعه‌کشی فرودین 92 کتاب‌فروشی اهـورا]

2-2-92با همکاری خریدار خردسال اهـورایی خانم پینار توپچیلاری قرعه کشی فروردین‌ماه کتاب نفیس کتاب فروشی اهـورا، شعبه شمال تهران انتشارات سرزمین اهـورایی انجام گرفت. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سرزمین اهـورایی طبق قرار قبلی قرعه‌کشی دوماهه این کتاب‌فروشی صورت گرفت و سرکار خانم « شادی اخباری فر » برنده‌ی یک جلد کتاب نفیس نقاشی انتشارات سرزمین  اهـورایی شد. این قرعه کشی در پایان هر دوماه در محل کتابفروشی اهـورا واقع در تجریش، مرکز تجاری قائم، طبقه هنرمنـدان، شماره 3186 - تلفن 22720409 انجـام می‌شود. تاریخ قرعه‌کشی آینده پایان خرداد 1392 خواهد بود. شما هم می‌توانید با حداقل خرید از این کتابفروشی و ارائه کارت ویزیت یا شماره تماس خود، در این قرعه کشی شرکت نمایید. شاید برنده‌ی بعدی شما باشید.

صفحه 34 از 38

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی