انتشارات اهورا

[عشق‌باپاهای‌چوبین:عاشقانه‌های‌گونترگراس‌منتشر‌شد]

gonter-jeld

برای اولین بار در ایران کتاب عاشقانه‌های گونترگراس به نام « عشق با پاهای چوبین » منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این مجموعه شعر که سومین شماره فروست شعرجهان این انتشارات را از آن خود کرده است شامل  شعرهای عاشقانه‌ی گونتر گراس و چند شعر دیگر است و با ترجمه و پیشگقتار علی عبدالهی از زبان آلمانی به فارسی برگردان شده است. گونترگراس  زاده‌ی 1927و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبی سال 1999 است و از او به عنوان شاعر، نویسنده، منتقد، نقاش و سیاستمدار نام برده می‌شود. گراس در شعر مانند نثرهایش چهره‌ای خشن و اعتراض کننده و گروتسگ از واقعیت ارائه می‌دهد. نگاه خاص و منحصر به‌خود گونتر گراس در آثار عاشقانه‌اش شخصیت منحصر به فرد این شاعر اروپایی را به تصویر می‌کشد.

لازم به ذکر است که در کتاب [عشق با پاهای چوبین] دو شعر جنجالی رسوایی اروپا که در باره‌ی بحران یونان نوشته شده است و آنچه باید گفت، که در انتقاد از اسرائیل و اروپا و جانبداری از ایران در مسایل پیرامون انرژی هسته‌ای سروده شده است برای اولین بار منتشر می‌شوند.

عشق با پاهای چوبین در قطع رقعی و 84 صفحه و با قیمت 40000ریال از مجموعه عاشقانه‌های جهان توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد. شما می‌توانید برای تهیه این کتاب به کتاب‌فروشی‌ها و یا کتابفروشی شعبه تجریش اهـورا واقع در مرکز تجاری قائم مراجعه نموده و یا از طریق فروشگاه کتاب سایت انتشارات سرزمین اهـورایی اقدام به خرید نمایید.

پ ن: خبرگزاری ایلنا ILNA: کتاب عاشقانه‌های گونترگراس به نام «عشق با پاهای چوبین» منتشر شد.

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی