انتشارات اهورا

اخبار فرهنگی و هنری

[سپاس از مخاطبین اهورایی ]

با تشکر از تمام دوستانی که برای دریافت هدیه‌ی تقویم مشاهیر جهان تا ظهر بیست و هفتم خرداد ماه ایمیل ارسال کرده‌اند به اطلاع می‌رساند موجودی این تقویم به اتمام رسید و به همین دلیل از ارسال این محصول فرهنگی برا ی دوستانی که از این تاریخ به بعد درخواست ارسال داشته باشند معذوریم. ضمنا علی‌رغم قرار قبلی مبنی بر پس‌کرایه کردن هزینه‌ی ارسال - تمام تقویم‌های ارسالی با هزینه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی پست شدند و دوستان گرامی از پرداخت هر گونه وجهی به مامور پست خود داری کنند.

[هدیه‌ای نفیس برای مخاطبین اهـورایی - تقویم 53 برگی مشاهیر ادبی جهان]

روابط عمومی انتشارات سرزمین اهورایی اعلام کرد از روز  1394/3/20 تا  1394/3/30 به مدت ده روز برای تمام مشتریان و علاقمندان به انتشارات سرزمین اهورایی که آدرس دقیق پستی، کدپستی و شماره تماس خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل در مقابل هرزنامه‌ها محافظت می شود. برای مشاهده آن نیاز به فعال کردن جاوا اسکریپت دارید. پست کنند یک جلد تقویم دیواری 53 صفحه‌ای از شاعران و نویسندگان جهان، به صورت رایگان و به عنوان هدیه ارسال خواهد کرد. تقویم دیواری مشاهیر ادبی جهان با قیمت 250000ریال ( که در طرح اهداء رایگان خواهد بود ) در 53 برگ، دیواری در سایز 24 در 34 سانتمیتر آویزی، (با کاربری استفاده روی میز کار) کاغذ تحریر /تک رنگ پرداخت شده / تصاویر گرافیکی به همراه معرفی مشاهیر ادبی جهان مانند:

( نزار قبانی-اکتاویو پاز-دوریس لسینگ-ساموئل بکت-اریش فرید- رابیندرانات تاگور- شیرکو بی کس-هالینا پو شفیا توفسکا-آدرین ریچ-ریموند کارور-والت ویتمن-آلن گینزبرگ-فدریکو گارسیا لورکا-آنا آخماتوآ-هرمان هسه-آلیس مونرو-پابلو نرودا- ولادیمیر مایاکفسکی-پاتریک مودیانو-ویسواوا شیمبورسکا-ارنست همینگوی-گیوم آپولینر-خورخه لوئیس بورخس-آنتوان چخوف-ناظم حکمت-غاده السمان-ویلیام فاکنر-تی اس الیوت-گونتر گراس-فریدریش نیچه-ابراهیم گلستان-سیلویا پلات-آلبرکامو-نیمایوشیج-مارگرت اتوود-پل سلان-آن سکستون-پل الوار- احمد شاملو-آدونیس-سالینجر-جبران خلیل جبران-سیمون دو بوار-هاروکی موراکامی-ویرجینیا وولف-ریچارد براتیگان-لنگستون هیوز-صادق هدایت-ویکتور هوگو-گابریل گارسیا مارکز-پیر پازولینی-محمود درویش-ژاک پره‌ور) محصولی ماندگار، زیبا و متفاوت از انتشارات سرزمین اهورایی است که اکنون تعداد محدودی از آن باقی مانده است. تمام 53 برگ این تقویم قابلیت جدا شدن و نصب در قاب و به صورت پوستر را دارد.

*شایان ذکر است آدرس ارسالی باید دقیق بوده و در عنوان ایمیل ارسال شده حتما نوشته شود ( دریافت تقویم دیواری )
*هزینه‌ی پستی به صورت پس‌کرایه توسط درخواست کننده و در محل تحویل ( آدرس اعلام شده ) به مسئول اداره‌ی پست پرداخت خواهد شد و این انتشارات هیچ هزینه‌ای بابت این محصول دریافت نخواهد کرد.
*به دلیل محدود بودن موجودی تقویم اولویت با درخواست کنندگانی است که زودتر نشانی خود را به ایمیل اعلام شده ارسال کرده‌اند و بدیهی است پس از اتمام این محصول در مدت زمان یاد شده، سرزمین اهورایی عدم موجودی را از طریق سایت اعلام کرده و تعهدی در قبال درخواست‌هایی که پس از اعلام اتمام ارسال شوند نخواهد داشت. ضمنا هدایاء حداکثر 48 ساعت بعد از دریافت ایمیل به اداره‌ی پست تحویل داده خواهد شد.

*لطفا تنها از طریق ایمیل یاد شده درخواست خود را اعلام کرده و از ارسال آدرس به ایمیل‌های دیگر انتشارات، فکس، تلفن و به صورت حضوری خود داری کنید.

* تصاویر بعضی از صفحات این تقویم به پیوست آمده است:

[گزارش مراسم رونمایی جدیدترین کتاب علی باباچاهی در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران ]

2دو گزارش از مراسم رونمایی جدیدترین کتاب علی باباچاهی با عنوان « اتاق بر آب راه می‌روم » در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهـورایی و سخنرانی علی باباچاهی، علی عبداللهی و علی قنبری در نشست سالن فرهنگ و کتاب بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نقل از خبرگزاری ایبنا IBNA:

1-

باباچاهی در مراسم رونمایی از جدیدترین کتاب خود مطرح کرد: تعریف رایج شعر سپید در ایران غلط است/اشعار من سپید نیستند - تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۹

علی باباچاهی در مراسم رونمایی از جدیدترین مجموعه شعر خود در نمایشگاه گفت که تعریف شعر سپید در ایران که از آن به عنوان شعر بدون وزن و قافیه تعبیر کرده‌اند، غلط است . بهترین اشعار شاملو اشعاری است که در آن هم وزن وجود دارد و هم قافیه. باباچاهی همچنین انتساب خود به شاعران سپیدسرا را رد کرد. تعریف رایج شعر سپید در ایران غلط است/اشعار من سپید نیستند به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، مراسم رونمایی از جدیدترین مجموعه شعر علی باباچاهی با عنوان «اتاق بر آب راه می‌روم» عصر دیروز چهارشنبه 23 اردیبهشت (1394) با حضور علی عبداللهی، علی قنبری، هادی حسینی نژاد و علی باباچاهی در سالن کتاب و هنر، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

شعرهای من سپید نیستند: علی باباچاهی در مراسم رونمایی جدیدترین کتاب خود گفت: بسیاری از منتقدان ادبی، شعر من را نیز در زمره شعر شاعران سپیدسرا به شمار می‌آورند که اشتباه است. من احترام بسیاری برای شعر سپید قائلم، اما اشعار من در قالب سپید نمی‌گنجند. وی افزود: شعر سپید را اکثرا به شعر بی‌وزن و قافیه تعبیر و ترجمه کرده‌اند که این تعبیر و تعریف صد در صد غلط و اشتباه است. در شعر احمد شاملو ما با وفور وزن و قافیه روبه‌رو هستیم و بسیاری از اشعار درخشان شاملو موزون و نیمایی هستند. در شعر فروغ فرخ‌زاد و نادر نادرپور، نیز همین مساله وجود دارد. وزن شعر من نادر و یگانه است باباچاهی در ادامه سخنرانی خود با اشاره به این نکته که از ارادتمندان شعر شاملو و فروغ فرخ‌زاد است، گفت: هر شاعری بر حسب توانایی‌های خودش شعر سپید را پرورانده است. با این اوصاف اما اشعار من به دلیل حساسیت زبانی که دارم، موزون و البته دارای وزنی یگانه است.

ادامه مطلب ...

[روز حکیم عمر خیام گرامی باد]

khayam0هنگام سپیده دم خروس سحری
دانی که چرا همی کند نوحه‌گری؟
یعنی که نمودند در آیینه‌ی صبح
کاز عمر شبی گذشت و تو بی‌خیری

انتشارات سرزمین اهـورایی بیست و هشتم اردی‌بهشت  روز بزرگ‌داشت حکیم عمر خیام را گرامی‌ می‌دارد
به امید روزی که به معنای واقعی  مراسمی گسترده و درخور جایگاه بزرگان ایران زمین برگزار شود و از این سرمایه‌های معنوی بهترین استفاده‌ی مادی و معنوی صورت گیرد.

 

 

 

* تصویر حکیم عمرخیام، برگی از کتاب ایران سرزمین اهورایی به قلم بهزاد سهرابی و خوشنوسی شعر به قلم استاد اصرافیل شیرچی است 

[ آخرین مجموعه شعر علی بابا چاهی در انتشارات سرزمین اهـورایی رونمایی می‌شود]

babaOTAGH002

 

 

رونمایی کتاب «اتاق بر آب راه می روم» آخرین مجموعه شعر علی باباچاهی با حضور علی باباچاهی و جمعی از شاعران و نویسندگان معاصر در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

 


زمان: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ساعت ۵ بعد از ظهر
مکان: شبستان، راهرو بیست، غرفه چهل انتشارات سرزمین اهورایی
سخنرانان: علی عبدالهی، علی قنبری

[شاعر تهران، سپانلوی عزیز خدانگهدار]

انتشارات سرزمین اهـورایی درگذشت شاعر و مترجم بلند آوازه‌ی معاصر محمد علی سپانلو را به بستگان این شاعر و جامعه‌ی ادبی ایران تسلیت می‌گوید.

sepan-end

[بیست‌ویک اردیبهشت رونمایی از خاطرات پیش‌کسوت سینمای ایران د رنمایشگاه کتاب، غرفه‌ی سرزمین اهـورایی]

firoozروز دوشنبه 21 اردیبهشت ماه ساعت 5 عصر رونمایی از کتاب مصور خاطرات مهدی رئیس فیروز بازیگر، کارگردان و نویسنده‌ی سینمای سالهای دور فارسی با حضور وی و جمعی از هنرمندان در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی واقع در راهرو 20 غرفه 40 - نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود
مهدی رییس فیروز متولد 1306 و از پیش کسوت‌های سینمای ایران است در کارنامه‌ی سینمایی وی آثار تاثیر گذاری مانند ولگرد(1331) دیده می‌شود. رئیس فیروز در این کتاب با بیان خاطرات شخصی و خاطرات کاری خود از سینمای تازه کار و نوپای ایران و سال‌های بعد، بخشی از حقایق و مستندات سینمای ایران را بیان می‌کند. وی در کتاب آورده است که چگونه وارد سینما شده و هنرمندانی مانند بهروز وثوقی و پرویز صیاد جوان را به سینمای ایران معرفی کرده است و به خاطرات خود در باره‌ی هنرمندان و زندگی پر فراز و نشیب خصوصی خویش پرداخته است. این کتاب برای علاقمندان به تاریخ سینمای ایران کتابی متفاوت و تاثیر گذار خواهد بود. علاوه بر این که در صفحات پایانی کتاب تصاویر منتشر نشده‌ای از هنرمندان معروف سالهای دور سینمای ایران مانند بهروز وثوقی، پرویز صیاد، بیک ایمان‌وردی، پوری بنائی، روفیا، مهوش، مرجان، ژاله کریمی، علی تابش، همایون، وحدت، ارحام صدر، ژاله علو، ساموول خاچیکیان، ناصر ملک مطیعی و... آورده شده است.
رئیس فیروز نویسنده و کارگردان و هنرپیشه سینمای فارسی متولد 1306 است. از آثار سینمایی وی می‌توان به فیلم‌هایی مانند: ولگرد، لغزش، پایان رنج‌ها، رستم و سهراب، مروارید سیاه، گلی در شوره‌زار، بیست سال انتظار، زیر گنبد کبود، ایمان، یوسف و زلیخا، سرود زندگی، لج و لجبازی، هم‌قسم و کوچ اشاره کرد. وی فارغ التحصيل هنرستان هنرپيشگي است و ساکن کشور کانادا است.

از علاقمندان دعوت می‌شود برای دیدار با مهدی رئیس فیروز و تهیه‌ی کتاب در ساعت 5 عصر روز 21 اردیبهشت در راهرو 20 غرفه‌ی 40 انتشارت سرزمین اهـورایی حضور به هم رسانند.

[برنامه‌ی رونمایی آثار و دیدار با مولفین و مترجمین در نمایشگاه کتاب بیست و هشتم]

برنامه دیدار با هنرمندان، مولفین و مترجمین و رونمایی آثار انتشارات سرزمین اهـورایی در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران راهرو 20 غرفه‌ی 40 به شرح زیر به اطلاع علاقمندان و مخاطبین گرامی می‌رسد:

*  روز دوشنبه 21 اردیبهشت ماه 1394 :
ساعت 5 عصر دیدار با کارگردان، بازیگر و نویسنده‌ی پیشکسوت سینمای فارسی استاد مهدی رئیس فیـروز و رونمایی از کتاب خاطرات ایشان با عنوان [دوربین... حرکت، کات] و عنوان فرعی آنچه بر من گذشت با حضور جمعی از هنرمندان، بازیگران، منتقدین و مولفین

 ساعت 2 بعد از ظهر جشن امضاء و دیدار با میثم یوسفی شاعر و ترانه‌سرا و مولف کتاب‌های نگرانت‌می‌شوم و خاطرات منتشر نشده‌ی یک بازنده‌ی خوشحال با حضور جمعی از هنرمندان، خوانندگان، ترانه‌سرایان و شاعران

* روز سه شنبه 22 اردیبهشت ماه 1394:
ساعت 2 بعداز ظهر دیدار با فریاد شیری مترجم کتاب عاشقانه‌های شیرکو بی‌کس با عنوان عاشق شدن در ساعت بیست و پنج

ساعت 4 بعد از ظهر دیدار با سارا خلیل جهرمی مترجم کتاب سنجاق شده با عشق، عاشقانه‌های آدرین ریچ

ساعت 5 عصر دیدار با موسی بیدج  مترجم کتاب‌های عاشقانه‌های آدونیس با عنوان عشق به من می‌گوید ، عاشقانه‌های غاده‌السمان با عنوان با این همه عاشقت بوده‌ام و کتاب عاشقانه‌های محمود درویش با عنوان ریتا... عشق و یاسمن

ساعت 6 عصر دیدار با ابوالفضل پاشا مترجم کتاب عاشقانه‌های ناظم حکمت با عنوان عاشق شدن در ساعت بیست و یک و رونمایی از کتاب

* روز چهارشنبه 23 اردیبهشت ماه 1394:
ساعت 5 عصر دیدار با علی بابا چاهی و رونمایی از آخرین اثر ایشان با عنوان اتاق بر آب راه می‌روم با حضور جمعی از شاعران، نویسندگان، منتقدین و مترجمین

ساعت 5/5 عصر دیدار با علی عبداللهی مترجم کتاب‌های عاشقانه‌های گونتر گرای با عنوان عشق با پاهای چوبین و عاشقانه‌های اریش فرید با عنوان فقط تو را دوست دارم

روز پنجشنبه 24 اردیبهشت ماه 1394:

ساعت 4 بعد از ظهر دیدار با رضا معتمدی مترجم کتاب‌های عاشقانه‌های لورکا با عنوان ستاره‌ی عاشق پیشه و عاشقانه‌های نرودا با عنوان بیست ترانه‌ی عاشقانه و یک ترانه‌ی نومیدی

ساعت 5 عصر دیدار با مسعود ضرغمیان مترجم کتاب غرب تنهایی، منتخب اشعار شاعران انگلیسی زبان و رونمایی از کتاب ایشان

ساعت 5/5 عصر دیدار با ضیاء قاسمی مترجم کتاب عاشقانه‌های هالینا پوشفیا توفسکا با عنوان آدمک، مترسک و عاشق

ساعت 6/5 عصر دیدار با محمد آزرم شاعر و پژوهشگر و رونمایی از کتاب جیغ بنفش منتخب اشعار هوشنگ ایرانی به انتخاب و مقدمه‌ی ایشان با حضور جمعی از شاعران و هنرمندان

* روز جمعه 25 اردیبهشت ماه 1394:
ساعت 1 بعد از ظهر دیدار با علیرضا بهنام مترجم کتاب‌های عاشقانه‌های ریچارد براتیگان با عنوان در عشق باران می‌بارد و عاشقانه‌های لنگستون هیوز با عنوان عشق ستاره‌ای درخشان است

ساعت 4 بعد از ظهر دیدار با سهند آقایی و مینا جعفری ثابت مترجم کتاب‌های عاشقانه‌های مارگرت اتوود با عنوان خیابان و عشق و کتاب جوی هارجو با عنوان مثلن همین کلاغ 

ساعت 5 عصر دیدار با شمسی آقاجانی شاعر و نویسنده‌ی کتاب سخن رمز دهان

 

با تشکر از تمامی شاعرین، مترجمین و مولفین عزیز و همکار انتشارات سرزمین اهورایی  که راه دور هستند و یا به دلیل مشکلات نتوانستند در برنامه‌های دیدار و رونمایی حاضر شوند. با آرزوی سلامتی و بهبودی کامل برای شاعران عزیز احمدرضا احمدی و محمد علی سپانلو و آرزوی شادی و سلامتی برای شاعران گرامی یدالله رویایی،رضا براهنی و شمس لنگرودی

[اول اردیبهشت و بزرگداشت سعدی شیرازی]

saadi2شب عاشقان بی‌دل چه شبی دراز باشد

تو بیا کاز اول شب در صبح باز باشــد

انتشارات سرزمین اهـورایی اول اردیبهشت روز بزرگداشت سعدی شیرازی شاعر جهانی و غزل‌سرای بی‌همتای شعر پارسی را تبریک می‌گوید. ابومحمد مُصلِح‌الدین بن عَبدُالله نامور به سعدی شیرازی و مشرف الدین (۵۸۵ یا ۶۰۶ – ۶۹۱ هجری قمری، برابر با: ۵۶۸ یا ۵۸۸ - ۶۷۱ هجری شمسی)  بیشتر به خاطر نظم و نثر آهنگین، گیرا و شیوای خود به زبان پارسی در بین جهانیان شناخته شده است. جایگاهش نزد اهل ادب تا بدان‌جاست که به وی لقب استاد سخن و شیخ اجل داده‌اند. کتاب گلستان او در نثر و کتاب بوستان در بحر متقارب و این دو در کنار مجموعه عزلیات کلیات سعدی را شامل می‌شود. روز بزرگداشت سعدی و دیگر شاعران بزرگ ادب پارسی مجالی است برای یادآوری مجدد از این بزرگان که به راستی ذخایر تمام نشدنی و گنجینه‌های پنهان ایران زمین هستند. به امید روزی که مراسمی جهانی و با برنامه برای بزرگداشت این شاعران بی‌همتای زبان پارسی برگزار شود و ضمن تکریم شایسته از این بزرگان و معرفی مجدد آن‌ها به جهانیان بیشترین منفعت معنوی و مالی از این طریق نصیب ایرانیان گردد و تنها به ذکر یک روز و تاریخ و چند برنامه برای بزرگ‌داشت این بزرگان ادب پارسی بسنده نکنیم.

انتشارات سرزمین اهورایی خرسند است که از ابتدای فعالیت خود در مجموعه آثار بصری اهـورا تصاویری از سعدی شیرازی را در کنار اشعاری از وی و در مجموعه‌ی شاعران کهن سرای خود منتشر کرده است. شما می‌توانید این آثار را در بخش اهورا کارت سایت و قسمت تصاویر شاعران کهن سرا مشاهده کرده و از طریق همین سایت و یا کتاب‌فروشی اهـورا واقع در طبقه هنرمندان مرکز تجاری قائم در میدان تجریش تهران خریداری کنید. همچنین می‌توانید تصاویر آرامگاه شاعر را به همراه متن فارسی و انگلیسی در دو کتاب ایران سرزمین اهورایی و ایران سرای جاویدان انتشارات سرزمین اهورایی در تصاویر مربوط به استان فارس و شهر شیراز مشاهده و مطالعه کنید.

[ گونتر گراس درگذشت]

Gunter(( گونترگراس نویسنده و شاعر فقید آلمانی درگذشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهورایی گونتر ویلهلم گراس متولد 16 اکتبر 1927 در شهر دانتسیک  برنده‌ی جایزه‌ی ادبی نوبل برای کتاب طبل حلبی در سال 1999 است. وی از هنرمندان صاحب نام معاصر آلمان محسوب می‌شود که  به دلیل نظرات و موضع‌گیری‌های سیاسی خود بیشتر مورد توجه رسانه‌های جهان و اذهان عمومی قرار می‌گرفت. او با انتشار شعری علیه اسرائیل به نام « آنچه باید گفته شود » به انتقاد از این رژیم پرداخت و آن را تهدید دائمی برای جهان دانست. انتشارات سرزمین اهورایی این شعر را برای اولین بار در ایران در کتاب اشعار وی منتشر کرد.
او در ۱۹۵۹  رمان «طبل حلبی» را نوشت .گراس برای این کتاب که گفته شده است بیش از سه میلیون نسخه به فروش رسیده و به ۲۴ زبان ترجمه شده است، جایزه نوبل ادبیات در سال ۱۹۹۹ را دریافت کرد.«طبل حلبی» مقدمه به اصطلاح سه‌گانه گدانسک گراس است که پس از آن در سال ۱۹۶۱ «موش و گربه» و در سال ۱۹۶۳ «سال‌های سگی» را از این مجموعه منتشر کرد.  نسخه سینمایی طبل حلبی به کارگردانی فولکر شلوندورف  اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی‌ زبان و نخل طلای کن را به دست آورد. از جوایز دیگری که گراس دریافت کرده است، می‌توان به جایزه‌ گئورگ بوشنر در سال ۱۹۶۵، جایزه‌ توماس‌ مان در سال ۱۹۹۶و جایزه‌ شاهزاده آستوری در سال ۱۹۹۹ اشاره کرد. گونتر گراس بامداد روز دوشنبه 13 آوریل ( 24 فروردین ) در سن 87 سالگی درگذشت.
لازم به یادآوری است کتاب " عشق با پاهای چوبین " مجموعه شعرهای گونترگراس به ترجمه و مقدمه‌ی علی عبداللهی در انتشارات سرزمین اهورایی منتشر شده است که هم اکنون آماده‌ی چاپ سوم است. علی عبداللهی در سال گذشته با گراس دیدار داشته و ضمن این دیدار کتاب عشق با پاهای چوبین به دست وی رسید و ایشان از چاپ مجموعه  اشعار خود به زبان فارسی و با ترجمه‌ی عبداللهی در ایران توسط انتشارات سرزمین اهورایی اظهار خوشحالی کرده و از آرزوی سفر به ایران گفته که متاسفانه به دلیل کهولت سن میسر نشده است.
انتشارات سرزمین اهورایی درگذشت گونتر گراس را به دوست‌داران آثار این هنرمند فقید  تسلیت گفته و  نظر مخاطبین گرامی را به مقاله‌ای از علی عبداللهی در باره‌ی دو شعر جنجالی گراس که در بخشی از مقدمه‌ی کتاب عاشقانه‌های گونتر گراس با عنوان «عشق با پاهای چوبین « در سال 1391 در انتشارات سرزمین اهورایی منتشر شده است جلب می‌کند: ))

ادامه مطلب ...

[چند پیشنهاد خوب هم‌زمان با فرا رسیدن سال نو]

انتشارات سرزمین اهـورایی هم‌زمان با فرا رسیدن سال نو ضمن عرض تبریک به مخاطبین همیشگی، علاقمندان و تمام هم میهنان عزیز پیشنهادات کارسازی برای ارسال تبریک و شادباش‌های شما عزیزان دارد. از آن‌جایی که سنت پسندیده‌ی ارسال تبریک و شاد‌باش از رسوم قدیمی و خاص ایرانیان بوده و هرساله مبالغ قابل توجهی جهت اجرای این رسم زیبا هزینه می‌شود، پیشنهاد می‌شود در سبد هدایا و یادگارهایی که برای عزیزان خود تهیه می‌کنید کتب و محصولات فرهنگی را از  یاد نبرید. سرزمین اهورایی با تنوع محصولات و آثار فرهنگی و هنری خود بالغ بر 24 سال است که در کنار هم وطنان عزیز بوده و محصولات متنوع  و منحصر به فردی تولید و باز نشر کرده است.  شما می‌توانید با انتخاب هر کدام از این محصولات ضمن برخورداری از تخفیف خرید در لیست مشتریان خاص سرزمین اهـورایی قرار گرفته و از برنامه‌های بعدی بهره‌مند شوید.
پیشنهادات ما:
1- انتخاب تعداد و  تیراژی کارت تبریک‌های هنری ( اهـورا کارت ) شامل صدها عنوان کارت پستال با سوژه‌های نوروزی، مذهبی، ایرانشناسی، آثار هنری نقاشی آبرگ و رنگ و روغن و...  آثار هنری تلفیقی شعر و تصاویر شاعران، تصویر سازی از اشعار، تصاویر گل و طبیعت و یا کارت‌های مدرن با استفاده از نقاشی و آثار هنری روز دنیا در بخش اهورا کارت سایت
2- کتاب نفیس ایرانشناسی ( ایران سرای جاویدان ) در قطع رحلی بزرگ شامل تصاویر منحصر به فرد از ایران زمین  با  تصاویر هنرمند برجسته افشین بختیار، فارسی و انگلیسی 224 صفحه با قاب و تمام گلاسه و مرکب متالیک و.... به قیمت 950000ریال
3- کتاب نفیسی (‌ایران سرزمین اهـورایی ) قطع رقعی، سایز مناسب با کیفیت عالی و قاب 144 صفحه با تصاویری از هنرمند گرامی داوود وکیل‌زاده دوزبانه فارسی و انگلیسی به قیمت 400000ریال
4- کتاب‌های نفیس ( تخت جمشید پایتخت اهورایی ) و ( اصفهان میراث اهورایی ) که از هر کدام به تعداد محدودی در سرزمین اهورایی موجود است. در قطع رقعی و دوزبانه فارسی و انگلیسی به قسمت هر جلد 400000ریال
5- تقویم‌های ایرانشناسی سال 1394 انتشارات سرزمین اهورایی رومیزی در سه مدل 12 برگی با طرح‌های متفاوت از هنرمندان عکاس برجسته و طرح جلد‌های: دماوند، تخت جمشید و شیراز قیمت هر جلد 70000ریال
6- تقویم منحصر به فرد مشاهیر ادبی جهان 53 هفته دیواری 24 در 34 سانتیمتر تک رنگ با مرکب ساختگی هر هرفته با تصویر یکی از مشاهیر ادبی جهان به قیمت 250000ریال
7- مجموعه کتابهای عاشقانه‌های جهان - مجموعه‌ای بی نظیر از اشعار عاشقانه‌های شاعران بزرگ جهان به همراه مقدمه و معرفی شاعر توسط مترجم که در بخش شعر جهان سایت قابل انتخاب و سفارش است.
8- مجموعه کتابهای شعر معاصر ایران - شما می‌توانید از بخش شعر ایران منو سایت کتاب شاعر مورد نظر خود را تهیه و سفارش دهید
9- مجموعه کتابهای هنر و نقاشی سرزمین اهورایی که در بخش نقاشی و طراحی سایت قابل مشاهده و سفارش ایت.
10- همچنین شما می‌توانید در تهران با مراجعه به کتابفروشی اهـورا نمایندگی شمال تهران انتشارات سرزمین اهورایی واقع در مرکز تجاری قائم میدان تجریش تجریش طبقه‌ی هنرمندان شماره‌ی 3186 و تلفن 22720409 انواع کتب نفیس، دیوان اشعار و قرآن جلد چرم - کتب نقاشی و هنر و انواع آثار بصری دیگر را در روزهای غیر تعطیل انتخاب و خریداری کنید.

صفحه 6 از 15

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی