انتشارات اهورا

[بوی عیــــــدی، بوی تـــــــــوپ]

A-3644نوروز زیبا از راه می‌رسد

انتشارات سرزمین اهورایی ضمن آرزوی سالی پر از شادی و صلح و آرامش و برکت برای تمام مردم ایران و دوستان فارسی زبان در تمام جهان پیشاپیش سال نو را به مخاطبان پیشانی بلند و اهورایی خود تبریک می‌گوید. اگر برای هدیه دادن کتاب و محصولات فرهنگی فرصت نداشته‌اید هنوز هم دیر نیست. هیچ وقت دیر نیست! شما می‌توانید از طریق سایت انتشارات سرزمین اهورایی از صدها مدل کارت پستال‌های بی‌مانند و منحصر به‌فرد اهورا سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای انتخاب کارت‌های نوروزی این‌جا و یا کارت‌های ایرانشناسی این‌جا را نگاه کنید. اگر در پی آثار مدرن و چاپ نفیس و متالیک هستید سری به این‌جا بزنید. اگر در پی خرید آثار هنری هستید می‌توانید از کارت‌های نقاشی آبرنگ و رنگ روغن اهورا دیدن کنید. اگر در پی خرید آثار فانتزی هستید به این‌جا سر بزنید. اگر مخاطب خاص دارید و کار‌های متفاوت شما را خوشحال می‌کنید به کارت‌های طور دیگر ما سر بزنید. تنوع #کارت_پستال‌های #اهورا زیاد است به آن‌ها سربزنید.

همچینین  کتاب‌های نفیس و آثار هنری و کتب منحصر بفرد ایرانشناسی #سرزمین_اهورایی می‌توانند هدایاء بسیار ارزنده و خوبی برای مخاطبین فرهیخته و فهیم شما باشند  که به راحتی جایگزین #سررسید می‌شوند، تاریخ مصرف ندارند، نفیس و ارزنده هستند. به عنوان مثال این رحلی بزرگِ بی‌مانند را ببینید و یا این رقعی زیبا و نجیب که یکی از پرفروش‌های بازار نشر #نفیس است. نفیس‌های سرزمین اهورایی سال‌ها در نمایشگاه‌های مختلف زیبا‌ترین کتب جهان در فرانکفورت و لایپزیک آلمان زیبایی‌های بی‌مانند #ایران زمین را با جمال خود به رخِ بازدید کنندگان جهان کشیده‌اند.

پیشنهاد بعدی ما انتخاب هدایاء از سایت اهورا گیفت است. در این سایت و یا از طریق صفحه اینستاگرام اهورا گیفت می‌توانید محصولات متنوع کارگاه چاپ اهورا انتخابی زیبا و هنرمندانه و متفاوت داشته باشید. درعین حال تنوع کتب فرهنگی و هنری اهورا نیز انتخاب خوبی است برای شما که به اهداء پیشکش فرهنگی می اندیشید. اگر تصمیم شما اهداء هدیه‌ای فرهنگی است کتب شعر جهان و مجموعه‌ی منحصر به فرد عاشقانه‌های سرزمین اهورایی و همچنین کتب شعر ایران این نشر را از دست ندهید.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های دفتر در روزهای غیر تعطیل و یا شماره تلگرام نشر سفارش خود را از میان حجم انبوه تولیدات ما انتخاب و آن را اعلام فرمایید و  هماهنگی‌های لازم را برای ارسال کالا به عمل آورید. همچنین [این] نشانی صفحه‌ی اینستاگرام انتشارات سرزمین اهورایی است. و [این] نشانی اینستا‌گرام اهوراگیفت است. از [این طریق] هم می‌توانید کانال انتشارات را دنبال کنید. امیدواریم سال و ماه و روز و تمام لحظات شما اهورایی باشد.

در آستانه‌ی سال نو برای شما فال حافظ گرفته‌ایم، نوید داد:

 

یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن

وین سر شوریده باز آید به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن

چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب

باشد اندر پرده بازیهای پنهان غم مخور

ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی بر کند

چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور

در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید

هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور

حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب

جمله می‌داند خدای حال گردان غم مخور

حافظا در کنج فقر و خلوت شبهای تار

تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی