انتشارات اهورا

[کارت هدیه کتابِ سرزمین اهورایی را عیدی دهید تخفیف عالی و هدیه بگیرید]

97takhfifنفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد.


انتشارات سرزمین اهورایی درجهت ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، همچنین استفاده از کتاب و محصولات فرهنگی و هنری در رسم پسندیده‌ی تقدیم هدایاء و شادباش‌های نوروزی، درآستانه‌ی فرارسیدن سال جدید کارت هدیه‌ی خرید محصولات فرهنگی و هنری و کتب را به مخاطبین خود تقدیم می‌کند.
با تهیه‌ی این کارت و اهداء آن علاوه بر دریافت تخفیف ویژه - بسته‌ی هدیه خریداران اهورایی به شما تقدیم خواهد شد. شرایط این طرح به شرح زیر است:

1-    کارت هدیه‌ی در قطع « سلطانی» به مبلغ یک میلیون تومان با تخفیف ٪40 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر ششصد هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یک میلیون تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تمام نقاط ایران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه سلطانی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
2-    کارت هدیه‌ی در قطع « رحلی» به مبلغ پانصد هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر سیصد و بیست و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر پانصد هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه رحلی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
3-    کارت هدیه‌ی در قطع «وزیری» به مبلغ دویست‌ و پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر یکصد و شصت و دو هزار و پانصد تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر دویست و پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه سلطانی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
4-    کارت هدیه‌ی در قطع «رقعی طلاکوب» به مبلغ یکصد و پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشرنود و پنج هزار و پانصد تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یکصد و پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه رقعی طلاکوب یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
5-    کارت هدیه‌ی در قطع «رقعی» به مبلغ یکصد هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر شصت و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یکصد هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است.
6-    کارت هدیه‌ی در قطع «بیاضی» به مبلغ پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪30 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر سی و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است.


خریدار ( هدیه دهنده ) بعد از انتخاب کارت هدیه از طریق شماره‌ی تلفن دفتر انتشارات سرزمین اهورایی به شماره کارت اعلام شده مبلیغ را واریز کرده و رسید را به شماره تلگرام نشر ( 09379103299) ارسال نماید. کارت هدیه و بسته‌ی اهدایی به خریدار ( برای طرح‌هایی که شامل این طرح می‌شوند) از طریق پست به نشانی خریدار ارسال می‌گردد. همچنین خریدار می‌تواند به صورت حضوری بعد از واریز مبلغ به شماره‌ی کارت ناشر آن را از دفتر نشر در تهران دریافت نماید.

** مدت این طرح برای خریداران کارت هدیه سرزمین اهورایی از تاریخ 15 اسفند ماه نود و شش تا 31 خرداد ماه نود و هفت است.
*** مدت خرید کتاب و محصولات فرهنگی از اهورا توسط دارندگان کارت هدیه سرزمین اهورایی تا 27 اسفند ماه سال 1397 است.
**** این طرح شامل کلیه‌ی کتاب‌های نفیس، کتب هنری، کتاب‌های شعر و ادبیات ایران و جهان و تمامی آثار موجود انتشارات سرزمین اهورایی است. همچنین صدها مدل کارت پستال اهورا، پکیج‌های پوستر و دفتر یادداشت، محصولات هنری اهورا ( کارگاه چاپ اهورا ) شامل این طرح است. دریافت کننده‌ی کارت هدیه بر مبنای مبلغ کارت خود می‌تواند از این تنوع آثار سرزمین اهورایی انتخاب کند.
***** دریافت کنندگان کارت هدیه‌ی سرزمین اهورایی می‌توانند از طریق سایت‌ها و صفحات اینستاگرام اهورا و سرزمین اهورایی از تنوع محصولات، موارد مورد نیاز خود را انتخاب کرده و از روش یاد شده سفارش دهند.
www.ahoorapress.com    
www.ahooragift.com
https://www.instagram.com/ahoora_gift
https://www.instagram.com/ahoorapress

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی