انتشارات اهورا

اخبار فرهنگی و هنری

[بوی عیــــــدی، بوی تـــــــــوپ]

A-3644نوروز زیبا از راه می‌رسد

انتشارات سرزمین اهورایی ضمن آرزوی سالی پر از شادی و صلح و آرامش و برکت برای تمام مردم ایران و دوستان فارسی زبان در تمام جهان پیشاپیش سال نو را به مخاطبان پیشانی بلند و اهورایی خود تبریک می‌گوید. اگر برای هدیه دادن کتاب و محصولات فرهنگی فرصت نداشته‌اید هنوز هم دیر نیست. هیچ وقت دیر نیست! شما می‌توانید از طریق سایت انتشارات سرزمین اهورایی از صدها مدل کارت پستال‌های بی‌مانند و منحصر به‌فرد اهورا سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای انتخاب کارت‌های نوروزی این‌جا و یا کارت‌های ایرانشناسی این‌جا را نگاه کنید. اگر در پی آثار مدرن و چاپ نفیس و متالیک هستید سری به این‌جا بزنید. اگر در پی خرید آثار هنری هستید می‌توانید از کارت‌های نقاشی آبرنگ و رنگ روغن اهورا دیدن کنید. اگر در پی خرید آثار فانتزی هستید به این‌جا سر بزنید. اگر مخاطب خاص دارید و کار‌های متفاوت شما را خوشحال می‌کنید به کارت‌های طور دیگر ما سر بزنید. تنوع #کارت_پستال‌های #اهورا زیاد است به آن‌ها سربزنید.

همچینین  کتاب‌های نفیس و آثار هنری و کتب منحصر بفرد ایرانشناسی #سرزمین_اهورایی می‌توانند هدایاء بسیار ارزنده و خوبی برای مخاطبین فرهیخته و فهیم شما باشند  که به راحتی جایگزین #سررسید می‌شوند، تاریخ مصرف ندارند، نفیس و ارزنده هستند. به عنوان مثال این رحلی بزرگِ بی‌مانند را ببینید و یا این رقعی زیبا و نجیب که یکی از پرفروش‌های بازار نشر #نفیس است. نفیس‌های سرزمین اهورایی سال‌ها در نمایشگاه‌های مختلف زیبا‌ترین کتب جهان در فرانکفورت و لایپزیک آلمان زیبایی‌های بی‌مانند #ایران زمین را با جمال خود به رخِ بازدید کنندگان جهان کشیده‌اند.

پیشنهاد بعدی ما انتخاب هدایاء از سایت اهورا گیفت است. در این سایت و یا از طریق صفحه اینستاگرام اهورا گیفت می‌توانید محصولات متنوع کارگاه چاپ اهورا انتخابی زیبا و هنرمندانه و متفاوت داشته باشید. درعین حال تنوع کتب فرهنگی و هنری اهورا نیز انتخاب خوبی است برای شما که به اهداء پیشکش فرهنگی می اندیشید. اگر تصمیم شما اهداء هدیه‌ای فرهنگی است کتب شعر جهان و مجموعه‌ی منحصر به فرد عاشقانه‌های سرزمین اهورایی و همچنین کتب شعر ایران این نشر را از دست ندهید.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های دفتر در روزهای غیر تعطیل و یا شماره تلگرام نشر سفارش خود را از میان حجم انبوه تولیدات ما انتخاب و آن را اعلام فرمایید و  هماهنگی‌های لازم را برای ارسال کالا به عمل آورید. همچنین [این] نشانی صفحه‌ی اینستاگرام انتشارات سرزمین اهورایی است. و [این] نشانی اینستا‌گرام اهوراگیفت است. از [این طریق] هم می‌توانید کانال انتشارات را دنبال کنید. امیدواریم سال و ماه و روز و تمام لحظات شما اهورایی باشد.

در آستانه‌ی سال نو برای شما فال حافظ گرفته‌ایم، نوید داد:

 

یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن

وین سر شوریده باز آید به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن

چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور

ادامه مطلب ...

[کارت هدیه کتابِ سرزمین اهورایی را عیدی دهید تخفیف عالی و هدیه بگیرید]

97takhfifنفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد.


انتشارات سرزمین اهورایی درجهت ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، همچنین استفاده از کتاب و محصولات فرهنگی و هنری در رسم پسندیده‌ی تقدیم هدایاء و شادباش‌های نوروزی، درآستانه‌ی فرارسیدن سال جدید کارت هدیه‌ی خرید محصولات فرهنگی و هنری و کتب را به مخاطبین خود تقدیم می‌کند.
با تهیه‌ی این کارت و اهداء آن علاوه بر دریافت تخفیف ویژه - بسته‌ی هدیه خریداران اهورایی به شما تقدیم خواهد شد. شرایط این طرح به شرح زیر است:

1-    کارت هدیه‌ی در قطع « سلطانی» به مبلغ یک میلیون تومان با تخفیف ٪40 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر ششصد هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یک میلیون تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تمام نقاط ایران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه سلطانی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
2-    کارت هدیه‌ی در قطع « رحلی» به مبلغ پانصد هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر سیصد و بیست و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر پانصد هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه رحلی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
3-    کارت هدیه‌ی در قطع «وزیری» به مبلغ دویست‌ و پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر یکصد و شصت و دو هزار و پانصد تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر دویست و پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه سلطانی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
4-    کارت هدیه‌ی در قطع «رقعی طلاکوب» به مبلغ یکصد و پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشرنود و پنج هزار و پانصد تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یکصد و پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه رقعی طلاکوب یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
5-    کارت هدیه‌ی در قطع «رقعی» به مبلغ یکصد هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر شصت و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یکصد هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است.
6-    کارت هدیه‌ی در قطع «بیاضی» به مبلغ پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪30 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر سی و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است.


خریدار ( هدیه دهنده ) بعد از انتخاب کارت هدیه از طریق شماره‌ی تلفن دفتر انتشارات سرزمین اهورایی به شماره کارت اعلام شده مبلیغ را واریز کرده و رسید را به شماره تلگرام نشر ( 09379103299) ارسال نماید. کارت هدیه و بسته‌ی اهدایی به خریدار ( برای طرح‌هایی که شامل این طرح می‌شوند) از طریق پست به نشانی خریدار ارسال می‌گردد. همچنین خریدار می‌تواند به صورت حضوری بعد از واریز مبلغ به شماره‌ی کارت ناشر آن را از دفتر نشر در تهران دریافت نماید.

** مدت این طرح برای خریداران کارت هدیه سرزمین اهورایی از تاریخ 15 اسفند ماه نود و شش تا 31 خرداد ماه نود و هفت است.
*** مدت خرید کتاب و محصولات فرهنگی از اهورا توسط دارندگان کارت هدیه سرزمین اهورایی تا 27 اسفند ماه سال 1397 است.
**** این طرح شامل کلیه‌ی کتاب‌های نفیس، کتب هنری، کتاب‌های شعر و ادبیات ایران و جهان و تمامی آثار موجود انتشارات سرزمین اهورایی است. همچنین صدها مدل کارت پستال اهورا، پکیج‌های پوستر و دفتر یادداشت، محصولات هنری اهورا ( کارگاه چاپ اهورا ) شامل این طرح است. دریافت کننده‌ی کارت هدیه بر مبنای مبلغ کارت خود می‌تواند از این تنوع آثار سرزمین اهورایی انتخاب کند.
***** دریافت کنندگان کارت هدیه‌ی سرزمین اهورایی می‌توانند از طریق سایت‌ها و صفحات اینستاگرام اهورا و سرزمین اهورایی از تنوع محصولات، موارد مورد نیاز خود را انتخاب کرده و از روش یاد شده سفارش دهند.
www.ahoorapress.com    
www.ahooragift.com
https://www.instagram.com/ahoora_gift
https://www.instagram.com/ahoorapress

[ رمانِ ویونا پرفروش‌ترین‌کتابِ نشر،نمایشگاه‌کتاب‌سی‌ام ]

viyounaاز کتاب‌فروشی‌ و شهر‌کتاب‌ها بخواهید:

رمان "ویونا" به قلم شاعر و نویسنده و پژوهشگر معاصر مهدی اخوان لنگرودی رمانی تاثر گذار و متفاوت است که با ویرایش شاعر و مترجم گرامی غلامحسین سالمی در سرزمین اهورایی منتشر شده است. ویونا داستانی عاشقانه‌ و خواندنی است که دست مخاطب خود را می‌گیرد و از کنار دنیای مجازی تلگرام و اینستاگرام و تبلت و کامپیوتر در دوران انفجار اطلاعات به سرزمین نور و درخت و احساس و طبیعت می‌برد. مخاطب پا به پای دو دلداده‌ی ایرانی داستان ویونا ( به معنی آوای جان و عروس ماه ) و آریو ( کوتاه شده‌ی نام آریوبرزن سردار ایرانی ) نزدیکی و فاصله‌ی قلب‌ها را حس می‌کند و با بازآفرینی سنت زیبای نامه‌نگاری میان نامه‌های عاشقانه زندگی می‌کند...

از متن کتاب:

آریوی من!»
تمام دیشب را نمی‌دانم کجا خوابیدم. هیچ سردم نشده بود. بی‌تاب‌ترین دل دنیا توی سینه‌ام می‌تپید. فقط می‌دانم در یکی از خانه‌های سفید روی تختی خوابیده بودم. در تمام شب دراتاق هیچ نشانی از تاریکی نبود. با این که روشناییِ هیچ چراغی از هیچ کجا به چشم نمی‌آمد پنجره‌ی اتاق به تمامی گشوده بود. نسیمی که گاهگاه خودش را به داخل اتاق می‌کشاند. با هر بار وزیدن لایه‌ای از مخمل و لطافت بر تن‌م می‌کشید. سردم نمی‌شد. احساس می‌کردم لحافم می‌بایست از همین نسیم درست شده باشد. نمی‌دانم چه کسی مرا به این اتاق آورده بود. آخر شخص مخصوصی را نمی‌شناختم که مثلاً با وارد شدن در این شهر کمکی برای من باشد و جا و مکانی برایم دست و پا کند. یا مثلاً خواسته باشد که من شب را در اتاق او بگذرانم. اما این احساس را به خوبی می‌توانم لمس کنم، در آن هنگامی که با خاکستری سخن و گفتگو داشتم و هنگام خداحافظیِ ما کسی رسیده بود، و دستی، دست‌هایم را گرفت و مرا آرام به سوی خود کشاند و سعی کرد از خاکستری جدا شوم. پاره کردن زنجیر افسانه‌ای و افسون شده ی شعرهای خاکستری و جدا شدن از او... هرگز دلم نمی‌خواست چنین شود که شد. وقتی دست‌هایم، در دست‌هایش بود بی‌هیچ مقاومتی با او رفتم وقتی به پشت سر نگاه انداختم لبخند خاکستری بود که از دور به سوی من می‌آمد و صدایش که در گوش‌هایم طنین انداخته بود...»

رمانِ ویونا به فلمِ مهدی اخوان لنگرودی و با ویرایش غلامحسین سالمی با فروست شماره‌ی7 ادبیات داستانی ایرانِ انتشارات سرزمین اهورایی با گرافیک و طرح جلد مجید ضرغامی که پرفروش‌ترین کتاب ناشر در نمایشگاه کتاب سی‌ام تهران بود از طریق شرکت‌های پخش محترم گسترش و صدای معاصر د رتمام کتاب‌فروشی‌های معتبر پخش شده و در سایت‌های فروش آنلاین کتاب ممراه با دیگر محصولات انتشارات سرزمین اهورایی موجود است

[فرارسیدنِ شب یلدا بر شما مبارک]

photo ۲۰۱۷-۱۲-۲۱ ۱۵-۱۷-۲۶بر سر آنم که گر ز دست برآید

دست به کاری زنم که غصه سر آید

خلوت دل نیست جای صحبت اضداد

دیو چو بیرون رود فرشته درآید

صحبت حکام ظلمت شب یلداست

نور ز خورشید جوی بو که برآید

بر در ارباب بی‌مروت دنیا

چند نشینی که خواجه کی به درآید

ترک گدایی مکن که گنج بیابی

از نظر ره روی که در گذر آید

صالح و طالح متاع خویش نمودند

تا که قبول افتد و که در نظر آید

بلبل عاشق تو عمر خواه که آخر

باغ شود سبز و شاخ گل به بر آید

غفلت حافظ در این سراچه عجب نیست

هر که به میخانه رفت بی‌خبر آید

"حافظ"

جشن یلدا یکی از کهن‌ترین جشن‌ها و آیین‌های نیک ایرانیان است. ضمن تبریک فرارسیدن بلندترین شب‌ِ سال بهترین‌ها را برای شما آرزو داشته و از درگاه الهی طلب سلامتی و شادی برای یکان یکانِ شما دوستان و مخاطبان اهورایی را داریم.

[ تسلیت به همکار ]

 درگذشت آقای علی‌اکبریساولی بنیان‌گذار انتشارات یساولی را به فرزندان و خانواده‌ی گرامی ایشان تسلیت می‌گوییم و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و شکیبایی از خداوند رحمان آرزو داریم.mohara

انتشارات سرزمین اهورایی

[دور جدید کتاب‌های شعر بامداد در راه است]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سرزمین اهورایی به زودی فراخوان دومین سری از طرح "کتاب‌های شعـر بامـداد " از طریق روابط عموی این انتشارات اعلام خواهد شد. این طرح که به ابتکار انتشارات سرزمین اهورایی راه اندازی شده و به مناسبت هم‌زمانی آن با زادروز احمد شاملو، بامداد ِ شعر معاصر به نام کتاب‌های شعر بامداد فروست شده است طرحی حمایتی از شاعران با استعداد و جوانی است که شرایط حضور در این طرح را دارند. مبنای انتخاب آثار شاعران در این طرح رای گروهی از داوران شعر است. انتشارات سرزمین اهورایی امیدوار است که این طرح بتواند حمایتی - هر چند اندک - از شاعران جوانی داشته باشد که با وجود برخورداری از شرایط نشر آثار خود، دچار مشکلات متعدد بازار صنعت نشر ادبی این روزها هستند. در اولین سری کتاب‌های شعر بامداد آثاری از ابراهیم عادل - الهام حیدری - رز فضلی - سهیل نصرتی - زهرا بختیاری‌نژاد و محسن موسوی میرکلایی توسط داوران سری نخست این پروژه ( ابوالفضل پاشا - بهزاد خواجات - محمد آزرم ) انتخاب شده و در سرزمین اهورایی منتشر شدند. 

به زودی اسامی داوران جدید این طرح در فراخوان دومین دوره از "کتاب‌های شعر بامـداد"  اطلاع رسانی می‌گردد.

[ زادروز احمد شاملو گرامی باد ]

A-112.jpg2مرا تو بی‌سببی نیستی

براستی صلت کدام قصیده‌ای ای غزل !؟

 

21 آذر ماه زادروز احمد شاملو گرامی باد. انتشارات سرزمین اهورایی مفتخر است از سال‌های دور با نشر آثار و تصاویر هنری بامداد در بخش آثار بصری اهورا به نوبه‌ی خود در معرفی او و شخصیت‌های ادبی و فرهنگی ایران سهیم بوده و برای اولین بار در ایران با ابتکار بازنشر تصاویر و اشعار شاعران و اندیشمندان معاصر در قالب‌های کاربردی زمان خود، شاعران و نویسندگان را در قالب این مدیای ماندگار به زندگی روزمره‌ی مخاطبین و علاقمندان به شعر و آثار آنان وارد کرده است.

[زادروز نیما یوشیج گرامی]

A 111آی آدم‌ها که در ساحل بساط دلشگا دارید!

امروز 21 آبان زادروز نیمای نام آور است.

از سال 1369 در نشر و معرفي #نيما ي جان و آثار او و ديگر شاعران معاصر ايران زمين با شما همراه هستيم وسعی داشته‌ایم با نشر و بازتوليد #كتاب #پوستر #كارت_پستال و آثار#بصري #كتب_نفيس و #محصولات_هنري از #نيماي_نام_آور در #انتشارات_سرزمين_اهورايي و با #برند شناخته شده و صاحب سبك #اهورا همچنان در كنار شما هستيم.
.

* نقاشی نیما اثر بهزاد سهرابی

انتخاب، طرح و اجرا مجید ضرغامی

اهورا کارت /// انتشارات سرزمین اهورایی // چاپ نخست 1370

 

[زادروزِ سهرابِ شعر معاصر فارسی]

 15 مهر ماه و زادروز سهراب . یاد شاعر نقاش سهراب سپهری گرامی باد.

بهترین چیز

رسیدن به نگاهی است

که از حادثه‌ی عشق َتر است.

انتشارات سرزمین اهـورایی از ابتدای تاسیس در سال 1369 با هدف معرفی بزرگان شعر و ادب معاصر و جایگزینی محصولات متفاوت فرهنگی در بازار  آثار بصری در زمان خود، برای اولین بار در ایران با بهره‌گیری از هنر هنرمندان توانا و ایده‌پردازی آثاری خلاقانه اقدام به بازنشر آثار بصری از شاعران و اندیشمندان معاصر ( مانند نیمایوشیج، احمد شاملو، مهدی اخوان‌ثالث، فروغ فرخزاد، سهراب‌سپهری، هوشنگ ابتهاج، جلال‌آل‌احمد، سیمین دانشور و...) نمود و حجم زیادی از آثار منتشر شده در قالب کارت پستال، پوستر و تقویم از مجموعه‌های اهـورا کارت به این آثار هنری اختصاص دارد که در طول سال‌های مختلف تا امروز منتشر و تجدید چاپ شده‌اند و بسیاری از مخاطبین این آثار در ایران و خارج از مرزهای ایران عزیز از این آثار خاطرات مشترک داشته و هنوز هم ابراز لطف خود را برای طراحی و اجرای این آثار خلاقانه از انتشارات سرزمین اهـورایی دریغ نمی‌کنند.
شما می‌توانید این آثار را در بخش اهـورا کارت ( کارت پستال‌های شاعران و مشاهیر معاصر) و (کارت‌پستال‌های شعرا دوزبانه) و (کارت‌پستال‌های شاعران مشکی دوزبانه) سایت ببینید.

* تصویر و شعر سهراب سپهری - نقاشی: بهزاد سهرابی، خوشنویسی: مصطفی سهرابی، انتخاب طرح و اجرا: مجید ضرغامی -بخشی از گنجینه‌ی آثار بصری اهـورا  انتشارات سرزمین اهـورایی

[وطن، جدیدترین مجموعه شعر مهدی اخوان لنگرودی]

vatanمجموعه شعر وطن جدیدترین کتاب شعر مهدی اخوان لنگرودی است که زمستان 1395 توسط انتشارات سرزمین اهورایی منتشر شده است.عناوین تمامی اشعار این کتاب که حدود 100 صفحه و در قطع رقعی منتشر شده است به نام وطن است تنها چند شعربا عنوان پدر در این کتاب آمده است. مهدی اخوان لنگرودی  در سال ۱۳۲۴ در شهر لنگرود به دنیا آمد.  دوران کودکی، تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در لنگرود گذرانید. در سال ۱۳۵۱ از دانشگاه ملی ایران در رشته جامعه‌شناسی فارغ التحصیل و برای اخذ مدرک دکتری راهی وین شد. نخستین دفتر شعر او با عنوان سپیدار در سال ۱۳۴۵ با مقدمهٔ محمود پاینده لنگرودی منتشر شد. از دیگر آثار شعری وی می‌توان به چوب و عاج ۱۳۶۹، آبنوس بر آتش ۱۳۷۰،خانه ۱۳۷۵، سالیا ۱۳۷۸، گل یخ (برگزیده اشعار) ۱۳۷۸ اشاره کرد. از داستان‌ها و رمان‌های اخوان لنگرودی می‌توان آنوبیس ۱۳۷۴، درمان ۱۳۷۵، پنجشنبه سبز ۱۳۷۵، ارباب پسر ۱۳۷۷، در خم آهن ۱۳۷۹، الا تی تی ۱۳۷۸ و توسکا ۱۳۹۲ را نام برد. رمان جذاب و پرفروش ویونا به قلم مهدی اخوان لنگرودی در اردیبهشت 1396 توسط انتشارات سرزمین اهورایی منتشر و در نمایشگاه کتاب رونمایی شده است.

از دیگر آثار اخوان لنگرودی می‌توان به کتاب‌های: یک هفته با شاملو ۱۳۷۳، خدا غم را آفرید، نصرت را آفرید ۱۳۸۰، از کافه نادری تا کافه فیروز ۱۳۹۲، ای دل بمیر یا بخوان (ترجمه اشعار خوان رامون خمینس)۱۳۷۳، ببار اینجا بر دلم (گفتگوی بهزاد موسایی با مهدی اخوان لنگرودی)  نام برد. ترانه‌ی گل یخ از معروف‌ترین اشعار لنگرودی است که سال‌ها پیش توسط کوروش یغمایی اجرا شده است.

از شعرهای کتاب:

[وطن!]

کولیان آمدند

سراغ دریا را از من گرفتند

رودی کوچک از اشک هایم را نشان‌شان دادم

گفتند « ما برای دریا آمده‌ایم »

گفتم

    « تا سال دیگر
            همه‌ی اینجا دریاست. »

کتاب "وطن" جدیدترین مجموعه شعر مهدی اخوان لنگرودی با گرافیک و طرح جلد مجید ضرغامی با فروست شماره 21 شعر امروز انتشارات سرزمین اهورایی در قطع رقعی و 94 صفحه منتشر و توسط شرکت‌های محترم پخش کتاب روانه‌ی بازار نشر شده است.

[یادی از استاد شهریار]

110-2زنوای مرغ یاحق، بشنو که در دلِ شب

غم دل به دوست گفت

چه خوش است شهریارا...

روز بزرگ‌داشت استاد شهریار گرامی

تصویر: نقاشی گواش اثر بهزاد سهرابی

انتخاب، طرح و اجرا مجیدضرغامی

خوشنویسی مصطفی سهرابی

از مجموعه کارت پستال و آثار بصری اهورا منتشر شده توسط انتشارات سرزمین اهورایی / چاپ نخست 1372

*روز #شعر و ادبیات فارسی گرامی باد. انتشارات سرزمین اهورایی بااحترام به #استادشهریار و تجلیل از جایگاه خاص وی در شعر معاصر و خصوصا #غزل معاصر فارسی امیدوار است مسئولین محترم از میان گنجینه‌های ادبی ایران زمین و بزرگان ادبیات کلاسیک فارسی که درجهان شناخته شده‌اند با درایت و انتخابی شایسته، روز مناسبی مانند زادروز #حکیم_ابوالقاسم_فردوسی را به نام  روز ملی #ادبیات و شعر فارسی اختصاص دهند.

صفحه 1 از 15

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل: