انتشارات اهورا

پايان مهلت ارسال شعر براي جلد اول كتاب [شاعران امـروز]

مهلت ارسال اشعار براي فراخوان كتاب [شاعران امـروز] به پايان رسيد.ax3psd

به گفته‌ي خانم سميه مقيسه: « طبق برنامه‌ريزي قبلي دبيرخانه‌ي اين فراخوان آخرين مهلت ارسال اشعار تا 20 آبان ماه 90 بود و بنابر اين اشعار ارسالي بعد از اين تاريخ دريافت نخواهند شد. اسامي شاعراني كه اشعارشان از سوي تيم داوران كتاب شاعران امروز انتخاب شده اند حدود يك ‌ماه  بعد از طريق سايت انتشارات سرزمين اهـورايي اعلام شده و مراحل بعدي آماده سازي و اجرايي اين كتاب پيگيري خواهد شد. همچنين اسامي شاعراني كه اشعار خود را به دبيرخانه‌ي اين فراخوان ارسال كرده‌اند به هيچ عنوان اعلام نمي‌‌شود و تنها نام شاعراني كه از آن ها شعري پذيرفته شده است اعلام مي‌گردد.»

شاعران امروز منختبي از اشعار شاعران پارسي زباني است كه براي فراخوان اين كتاب شعر ارسال كرده‌اند و براي اولين بار كارشناسي اشعار توسط تيم داوري صورت مي گيرد. داوران جلد اول اين كتاب كه در حال حاضر مشغول آماده سازي قبل از انتخاب است عبارتند از: محمد آزرم، شمس آقاجاني، پگاه احمدي، عليرضا بهنام و بهزاد خواجات.

« تخت‌جمشيد‌پايتخت‌اهـورايي » آماده‌ي چاپ دوم مي‌شود.

كتاب [تخت‌جمشيد‌ پايتخت‌اهـورايي ] آماده‌ي چاپ دوم مي‌شود:takht-jamshid1

به گزارش پايگاه اطلاع رساني انتشارات‌ سرزمين‌اهـورايي، كتاب تخت جمشيد پايتخت اهــورايي آماده‌ي دومين چاپ مي‌شود. كتاب نفيس [ تخت جمشيد ‌پايتخت‌اهـورايي ]مجموعه‌اي بي نظير از ديدني‌هاي پارسه است كه با عكس‌هاي داود وكيل زاده، طراحي مجيد ضرغامي و به قلم دكتر محمد رضا رياضي « متن فارسي » و دكتراسماعيل سلامي « متن انگليسي » و همراه با خوشنويسي استاد اسرافيل شيرچي در قطع رقعي و در 144 صفحه منتشر شده است. از مزاياي اين كتاب قطع بسيار مناسب و كارآي آن است و با توجه به قطع، و وزن مناسب كتاب از زيبايي و كيفيت نفيس منحصر به فردي برخوردار است. همچنين با توجه به تعداد مناسب عكس‌هاي اين كتاب كه در بعضي از صفحات با مركب طلا و متاليك آذين شده است، قيمت آن بسيار مناسب در نظر گرفته شده است. اين كتاب در 3000 نسخه با رنگ متاليك و كيفيت عالي به همراه قاب نفيس براي چاپ دوم در  مراحل آماده سازي است. لازم به ذكر است چاپ اول اين كتاب زمستان 1387 توسط چاپ ابيانه منتشر شده است و از اين مجموعه نيز كتاب‌هاي « ايران سرزمين اهـورايي » و « اصفهان ميراث اهـورايي » تا كنون منتشر شده است. جهت خريد و بازديد صفحات داخلي كتاب به فروشگاه اينترنتي سرزمين اهـورايي مراجعه كنيد.

اهداء لوح تقدير به‌ترين اثر چاپي به [انتشارات سرزمين اهـورايي]

Taghdirانتشارات سرزمين اهـورايي موفق شد لوح تقدير به‌ترين كتاب چاپي با جلد شوميز را در نهمين جشنواره‌ي صنعت چاپ ايران از آن خود كند.

در مراسم معرفی برترین های نهمین دوره‌ي مسابقات صنعت چاپ، از شش ناشر و 33 واحد چاپی برتر فعال در حوزه های مختلف پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ تقدیر شد. در اين جشنواره كه در آبان‌ماه 1388 برگزار شد در بخش «کتاب» با توجه به نقش مهم صحافی در ماندگار کتاب در کنار معیارهای عمومی کیفیت در چاپ، به کارگیری جلوه های ویژه در چاپ صفحات داخلی و جلد و استفاده از شیوه های نوین در صحافی و دقت در ارایه کار نهایی مطلوب آثار رسیده در دو بخش کتاب نفیس و کتاب با جلد شومیز مورد بررسی قرار گرفت. در اين بخش كتاب [ابريشـم و آب] مجموعه نقاشي‌هاي خانم فرحناز پناه، منتشر شده توسط انتشارات سرزمين اهـورايي به عنوان به ترين كتاب چاپي جلد شوميز لوح تقدير دريافت كرد.

محمد مجيد ضرغامي صاحب امتياز و مدير مسئول انتشارات سرزمين اهـورايي به عنوان ناشر و مدير پروژه‌ي اين اثر، لوح تقدير را از داوران جشنوراه‌ي نهم صنعت چاپ دريافت كرد.

ادامه مطلب ...

صفحه 36 از 36

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی