انتشارات اهورا

[با این همه عاشقت بوده‌ام، عاشقانه‌های غاده‌السمان منتشر شد]

ghadaمجموعه اشعار عاشقانه‌ی غاده‌السمان با عنوان «با این همه عاشقت بوده‌ام»  که فروست 5 شاعران جهان انتشارات سرزمین اهـورایی را به پیوست خود دارد  منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این مجموعه شعر با ترجمه و پیشگفتار موسی بیدج از زبان عربی به فارسی برگردان شده است. غاده‌السمان در سال 1942 در دمشق به دنيا آمده و پس از گرفتن ليسانس از دانشگاه اين شهر فوق‏ ليسانس را در بيروت و دكترا را از لندن گرفته است. غاده در ايران به شاعرى شهره است اما در جهان عرب او را بيشتر به عنوان نويسنده مى‌‏شناسند. اواز بچگى مادر را از دست داده و در كنار پدرش كه زمانى رئيس دانشگاه دمشق و روزگارى وزير فرهنگ و ارشاد سوريه بوده، پرورش يافته است. زندگى در كنف خانواده‏اى مرفه و صاحب فرهنگ به غاده ماجراجو اجازه و فضايى براى بيان گفته‏‌هاى زنانه داده است هر چند كه او همواره مى‏‌گويد كه از حق انسان مظلوم ـ چه زن و چه مرد ـ دفاع مى‏كند و اين هر دو با هم  و هر كدام به گونه‏‌اى قربانى هستند... صراحت در گفتار و رفتار غاده السّمان زبان‌زد جامعه فرهنگى عرب است.غاده السمان درباره‌ی خود مى‌‏گويد: «من زنى هستم كه روزى براى شنا كردن به درون دوات رفتم و غرق شدم.» و با اين تعبير زيبا مى‏‌خواهد بگويد كه شاعر و نويسنده سورى لبنانى شده ساكن پاريس، دلباخته نوشتن است و از اين مخمصه‌ی دلپذير خلاصى ندارد.

کتاب با این همه عاشقت بوده‌ام در قطع رقعی و 64 صفحه و با قیمت 35000ریال از مجموعه عاشقانه‌های جهان به ترجمه‌ی موسی بیدج توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شده است. مدیر هنری و طراح گرافیک این کتاب  مجید ضرغامی است و خدمات فنی آن توسط شرکت تبلیغاتی اهـورا انجام شده است. شما می‌توانید برای تهیه این کتاب به کتاب‌فروشی‌ها و یا کتابفروشی شعبه تجریش اهـورا واقع در مرکز تجاری قائم مراجعه نموده و یا از طریق فروشگاه کتاب سایت انتشارات سرزمین اهـورایی اقدام به خرید نمایید.

[تنهایی، جدایی و هدهدها منتشر شد]

kahriziمجموعه شعرهای کوتاه ثریا کهریزی به نام « تنهایی، جدایی و هدهدها » توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد. این کتاب که شامل شعرهای کوتاه شاعر است گلچینی از سه مجموعه شعر منتشر نشده است که اسامی آن‌ها عنوان کتاب شده است. کهریزی در مورد این کتاب به پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی گفت: « در این اشعار اتفاقات شاعرانه غیرارادی حسی با درون‌مایه‌های تغزلی آمده است که در زمینه‌ی شعر کوتاه تجربه‌ای جدید برای من بوده است. » وی معتقد است: «  این مجموعه جزو معدود کتاب‌های شعر زنان است که در آن شاعر نگاهی واقعی به عشق جنس مخالف دارد. شعر زن از پروین به قبل نگاهی مردانه به مرد دارد و از پروین به بعد، غالبا با نگاهی فمینیستی به جنس مرد روبرو شده است.» وی اعتقاد دارد: « این اشعار نگاهی غیرمرد ستیزانه دارند و در آن‌ها به مفهوم واقعی با عشق شرقی زن به جنس غیر از خود روبرو هستیم.»

4 شعر از این مجموعه: [تنهایی8]: منتظرم بوسا / می‌روم جزیره‌ی بوموسا / خلیج فارس گریه می‌کنم تنهایی‌ام را / بعد سراغم بیا / باهم می‌زنیم به دریا - [هدهد7]: پیرشدم / و تو / نگفتی دوستم نداری / نگفتی دوستم داری / من هلاک و شدم و / تو هنوز / چیزی نگفته‌ای ...[هدهد12]: تو با سکوتی مردانه / من با سپاهی کلمه / مقابل تنهایی تاریخی‌ات / با احترام / سان می‌بینم - [هدهد16]: آنقدر تو را به سینه گرفته‌ام / که حافظ قرآن را

تنهایی، جدایی و هدهدها در قطع جیبی، در 58 صفحه و شمارگان 1100 نسخه فروست سوم شعر ایران انتشارات سرزمین اهـورایی را از آن خود کرده است و قیمت آن 25000ریال است.

[مراسم رونمایی از مجموعه عاشقانه‌ی جهان انجام شد]

مراسم رونمایی 4 کتاب شعر از مجموعه‌ی عاشقانه‌های انتشارات سرزمین اهـورایی با فروست شعر جهان عصر روز سه‌شنبه 91/12/8در فرهنگسرای رسانه برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی در این مراسم که با حضور جمعی از علاقمندان به ادبیات و اصحاب رسانه‌های داخلی و خارجی برگزار شد از کتاب‌های     « در عشق باران می‌بارد » عاشقانه‌های ریچارد براتیگان به ترجمه‌ی علیرضا بهنام، « عشق با پاهای چوبین » عاشقانه‌های گونترگراس به ترجمه‌ی علی عبداللهی، « از من نپرس چرا دوستت دارم » عاشقانه‌های نزار قبّانی به ترجمه‌ی رضا عامری و « فقط تو را دوست دارم » عاشقانه‌های اریش فرید به ترجمه‌ی علی عبداللهی رونمایی شد و مترجمین آثار فوق به همراه عباس کریمی ( شاعر و مترجم ) و هوشیار انصاری فر ( شاعر و مترجم ) به بحث و گفتگو در باره‌ی این آثار پرداختند و همچنین اشعاری از هر کتاب توسط مترجمین آن کتاب خوانده شد.

ادامه مطلب ...

[مراسم رونمایی از مجموعه کتاب‌های عاشقانه‌های جهان]

POSTER-SHEAR-JAHANمراسم رونمایی از کتاب‌های منتشر شده‌ی عاشقانه‌های جهان انتشارات سرزمین اهـورایی در روز سه‌شنبه 1391/12/8 از ساعت 6 تا 8 بعدازظهر برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی در این مراسم که در فرهنگسرای رسانه در میدان قبا تشکیل می‌شود علی عبداللهی، رضا عامری، علیرضا بهنام و عباس کریمی به سخنرانی و شعر خوانی از کتاب‌های منتشر شده خواهند پرداخت.در این مراسم که با حضور علاقمندان و نمایندگانی از خبرگزاری‌ها برگزار خواهد شد کتاب‌های: در عشق باران می‌بارد (عاشقانه‌های ریچارد براتیگان )ترجمه‌ی علیرضا بهنام، عشق‌ با پاهای‌ چوبین(عاشقانه‌های گونترگراس )ترجمه‌ی علی‌ عبداللهی، ازمن نپرس‌چرا‌دوستت‌دارم (عاشقانه‌های نزار قبانی )ترجمه‌ی رضا عامری و کتاب ( عاشقانه‌های‌ اریش‌فرید )با عنوان فقط‌تـورادوست‌دارم·ترجمه‌ی علی‌ عبداللهی رونمایی می‌شوند.

قابل‌ ذکر است از مجموعه کتاب‌ عاشقانه‌های جهان انتشارات سرزمین اهـورایی کتاب‌های دیگری مانند عاشقانه‌های: غاده‌السمان،آدونیس،لنگستون‌هیوز،فدریکوگارسیا‌لورکا،پابلونرودا،اوکتاویوپاز،سیلویا‌پلات‌،ریلکه، پل‌الوار،ولادیمیر‌مایاکوفسکی‌،ژاک‌پرور،جبران‌خلیل‌جبران،ناظم‌حکمت،گوته و... هم‌اکنون در دست بازتولید و یا طی شدن مراحل فنی و یا قانونی است و به زودی توسط انتشارات سرزمین اهـورایی و با ترجمه مترجمان معتبر و نام‌آشنا منتشر خواهند شد.

مراسم رونمایی از کتاب‌های عاشقانه‌های جهان با حضور مترجمین کتاب‌های نام برده در روز سه‌شنبه 1391/12/8 از ساعت 6 تا 8 بعدازظهر در محل فرهنگسرای رسانه واقع در خیابان شریعتی، بعد از حسینیه ارشاد، خیابان قبا، میدان قبا برگزار می‌شود و کلیه علاقمندان می‌تواند در این مراسم شرکت کنند.

در همین ارتباط:

خبرگزاری ایبنا IBNA:مراسم رونمایی از کتاب‌های منتشر شده‌ «عاشقانه‌های جهان» انتشارات سرزمین اهـورایی سه‌شنبه (هشتم اسفند) در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.-

[فقط‌ تورادوست‌دارم، اشعار عاشقانه‌ی‌اریش‌فریدمنتشرشد]

ferid-jeld

کتاب «فقط‌تورادوست‌دارم» مجموعه اشعار اریش فرید که فروست چهارم شاعران جهان را به پیوست خود دارد توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این مجموعه شعر با ترجمه و پیشگقتار علی عبدالهی از زبان آلمانی به فارسی برگردان شده است. اریش فرید شاعر بزرگ آلمانی زبان زاده‌ی اطریش است. ‌او شاعری است کمتر تصویرگرا، استعاره‌گریز و زبانورز که می‌خواهد با تکرار مسایلی را گوشزد کند. در این تمهید عمد دارد و از نظر آبشخورفکری از کلام یهودی، عرفان کابالا و به ویژه کتاب مقدس و عهد عتیق و خصوصا کتاب جامعه بسیار متاثر است. عاشقانه‌ی فِريد عميقاً انساني‌، غيرپدرسالارانه‌ و تساوي‌جويانه‌ است‌. زن‌ در شعـرهاي ‌عاشقانـه‌‌ی فرید، گاه‌ مهربان‌، امّا همـواره‌ كنش‌گر، گاه‌عصبي‌، گاه زيباترين‌ موجود زميني‌ و گاه‌ تحمل‌ناپذير است‌. يعني‌هماني‌ست‌كه‌ هست‌، نه‌ اسطوره‌ است‌ همانند آنچه‌ در شعرهاي آراگون، نرودا، گوتـه‌ و حتی احمد شاملوست‌، نه‌ بي‌نام‌ و اثيري‌ همانند اغلب‌معشوقه‌هاي‌ كلاسيك‌ و حتي ‌بسياري‌ از معشوقـه‌هاي‌ مـدرنِ شعـر فارسي‌ و ادبيات‌كلاسيك‌ سايـر سرزمين‌ها. فريـد نـه‌ از غيـرهمجنس عفريته‌ مي‌سازد، نه‌ اسطوره‏ی‌ مهرورزي‌. او از اين‌ جهت‌ شاید بسيار وامدار نيچـه‌ در برداشت‌ از مفاهيم‌گوناگون‌ باشد‌. نگاه‌ عميقاً انساني‌ و غيرِ سياه‌ و سفيدش‌، او را وامي‌دارد كه‌ به‌وجوه‌ انساني‌ افراد بپردازد نه‌ملهم ‌از پيش‌داوري‌ها و عقده‌هايي‌ باشد كه‌ به ‌بهانه‌ی ستمي‌ كه‌ بر زنان‌ رفته‌، از شاعران‌ مي‌خواهد به‌ جبران‌ خطاي‌ تاريخي‌گذشتگان‌، يكسر زَنورانه‌ شوند و با هر چه‌ نشان‌ واقعي‌ تفاوت‌هاي‌ مردانه‌ دارد، بستيزند و اصطلاحاً از آن‌ وَرِ بام‌ بيافتند. اين‌ است‌ كه‌ منتقدي‌ فرید را ناقدی خستگي‌ناپذير‌ در نقد زمانه‌ و مردمانش‌ دانسته‌ است‌. فريد نمی‌‏خواهد با دستاويز مبارزه‌ با فاشيسم‌، خود زمينه‌سازِ نشو و نماي  ايده‌ئولوژي‌ ديگري‌ در نقاب‌ مبارزه‌ براي‌ آزادي‌ شود. ايده‌ئولوژي‌هايي‌كه‌ به‌ محض‌ قوت‌ گرفتن‌ بر حريف‌، انبوه‌ انبوه‌ چماقِ جزم‌گـرايي مي‌سازند تا با آن‌ها، همه‌ را به‌ يك‌ چوب ‌برانند و اين‌ فاشیسم ستیزی مگر خود رويه‏ی‌ ديگري‌ از فاشيسم‌سازی نيست؟ ‌نمونه‌هاي‌ بسيار عيني‌ آن ‌در تاريخ‌ معاصر، ديكتاتوري‌ استالين‌ و تشكيل‌ حكومت‌صهيونيستها به ‌بهانه‏‌ی ‌دادخواهي‌ از ستم‌ نازي‌هاست‌...
فقط تو را دوست دارم در قطع رقعی و 96 صفحه و با قیمت 40000ریال از مجموعه عاشقانه‌های جهان توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شده است. مدیر هنری و طراح گرافیک این کتاب و دیگر کتب مجموعه عاشقانه‌های سرزمین اهـورایی مجید ضرغامی است و خدمات فنی آن توسط شرکت تبلیغاتی اهـورا انجام شده است. مجموعه عاشقانه‌های جهان انتشارات سرزمین اهـورایی به منظور شناخت شاعران مطرح و به نام جهان با معرفی اشعار عاشقانه‌ شکل گرفته است. شما می‌توانید برای تهیه این کتاب به کتاب‌فروشی‌ها و یا کتابفروشی شعبه تجریش اهـورا واقع در مرکز تجاری قائم مراجعه نموده و یا از طریق فروشگاه کتاب سایت انتشارات سرزمین اهـورایی اقدام به خرید نمایید.

پ ن:کتاب «فقط‌ تو را دوست‌دارم» مجموعه اشعار اریش فرید که فروست چهارم شاعران جهان را به پیوست خود دارد توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد.

[عشق‌باپاهای‌چوبین:عاشقانه‌های‌گونترگراس‌منتشر‌شد]

gonter-jeld

برای اولین بار در ایران کتاب عاشقانه‌های گونترگراس به نام « عشق با پاهای چوبین » منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این مجموعه شعر که سومین شماره فروست شعرجهان این انتشارات را از آن خود کرده است شامل  شعرهای عاشقانه‌ی گونتر گراس و چند شعر دیگر است و با ترجمه و پیشگقتار علی عبدالهی از زبان آلمانی به فارسی برگردان شده است. گونترگراس  زاده‌ی 1927و برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبی سال 1999 است و از او به عنوان شاعر، نویسنده، منتقد، نقاش و سیاستمدار نام برده می‌شود. گراس در شعر مانند نثرهایش چهره‌ای خشن و اعتراض کننده و گروتسگ از واقعیت ارائه می‌دهد. نگاه خاص و منحصر به‌خود گونتر گراس در آثار عاشقانه‌اش شخصیت منحصر به فرد این شاعر اروپایی را به تصویر می‌کشد.

لازم به ذکر است که در کتاب [عشق با پاهای چوبین] دو شعر جنجالی رسوایی اروپا که در باره‌ی بحران یونان نوشته شده است و آنچه باید گفت، که در انتقاد از اسرائیل و اروپا و جانبداری از ایران در مسایل پیرامون انرژی هسته‌ای سروده شده است برای اولین بار منتشر می‌شوند.

عشق با پاهای چوبین در قطع رقعی و 84 صفحه و با قیمت 40000ریال از مجموعه عاشقانه‌های جهان توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد. شما می‌توانید برای تهیه این کتاب به کتاب‌فروشی‌ها و یا کتابفروشی شعبه تجریش اهـورا واقع در مرکز تجاری قائم مراجعه نموده و یا از طریق فروشگاه کتاب سایت انتشارات سرزمین اهـورایی اقدام به خرید نمایید.

پ ن: خبرگزاری ایلنا ILNA: کتاب عاشقانه‌های گونترگراس به نام «عشق با پاهای چوبین» منتشر شد.

[عاشقانه‌های‌نزارقبانی‌‌با‌عنوان‌ازمن‌نپرس‌چرا‌دوستت‌دارم‌منتشرشد]

nazar_jeldکتاب عاشقانه‌های نزارقبانـی به نام « از من نپرس چرا دوستت‌ دارم» منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این مجموعه شعر که با فروست شعر جهان 2 از مجموعه‌ی عاشقانه‌های جهان منتشر شده است  شامل شعرهای عاشقانه‌ی نزار قبانی با ترجمه و پیشگقتار رضا عامری است. نزارقبانی که لقب عاشقانه سرای عرب را از آن خود کرد،زاده‌ی دمشق از شعرای متجدد و پیشرو زمان خویش محسوب می‌شود. او همواره به دگرگونی و انقلاب در شعر می‌اندیشید و به تجربه‌ای در تنش میان شعر مدرن که نماینده‌ی مدنیت و شهریتی جدید است و اندیشه‌های بصیرت‌یاب سنتی در شعر کلاسیکی که هنوز در قلعه‌های باستانی خود برای حفاظت از سنت‌ها و به قصد بازتاب محاکات سنگر گرفته‌اند...دست یافت. قبانی در تاریخ اول مه 1998 در لندن درگذشت و پیکرش در دمشق به خاک سپرده شد.

از من نپرس چرا دوستت دارم در قطع رقعی و 72 صفحه و با قیمت 35000ریال از مجموعه عاشقانه‌های جهان توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر شد. شما می‌توانید برای تهیه این کتاب به کتاب‌فروشی‌ها و یا کتابفروشی شعبه تجریش اهـورا واقع در مرکز تجاری قائم مراجعه نموده و یا از طریق فروشگاه کتاب سایت انتشارات سرزمین اهـورایی اقدام به خرید نمایید.

پ‌ ن: به نقل از خبرگزاری ایلناILNA:کتاب عاشقانه‌های نزارقبانـی به نام «از من نپرس چرا دوستت‌ دارم» منتشر شد.

[درعشق‌باران‌می‌بارد، اشعارعاشقانه‌ی‌ریچاردبراتیگان‌منتشرشد]

jeld-okکتاب عاشقانه‌های ریچارد گری براتیـگان به نام « درعشق باران می‌بارد» منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی اولین مجموعه با فروست شعر جهان از مجموعه‌ی عاشقانه‌های جهان شامل مجموعه شعرهای ریچارد گری براتیگان با ترجمه و پیشگقتار علیرضا بهنام منتشر شد. در این کتاب شعرهایی از براتیگان که به بازاندیشی اشعار غنایی پرداخته‌اند از میان هشت مجموعه شعر منتشر شده و شعرهای پراکنده‌ی وی در گزینه‌های گوناگون انتخاب شده‌ که در نوع خود نگاهی دیگرگون و متفاوت به مقوله‌ی عاشقانه نویسی است. در این اشعار براتیگان با شخصی سازی مفهوم عشق به جنگ کلیشه‌هایی می‌رود که در سنت شعر عاشقانه همواره قطعی و تخلف ناپذیر شمرده شده‌اند.

در عشق باران می‌بارد در قطع رقعی و 72 صفحه و با قیمت 35000ریال اولین مجلد از عاشقانه‌های جهان است و از این مجموعه اشعار عاشقانه‌ی گونترگراس، نزارقبانی، اریش فرید، غاده‌السمان و ... به زودی توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر می‌شوند.

 

خبرمرتبط: ضرغامی در گفتگو با مهر: «عاشقانه‌های جهان» با کتاب براتیگان کلید زده شد.. ( خبرگزاری‌مهر )

[چهارمین چاپ از کتاب نفیس ایران، سرزمین‌اهـورایی منتشر شد]

sarzamin-ahooraei-chap4چاپ چهارم کتاب « ایران سرزمین اهـورایی » منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی این کتاب نفیس ایرانشناسی که در قطع بسیار مناسب رقعی در ابعادی کارآ و کاربردی طراحی گردیده است با کیفیت عالی چاپ، طراحی، عکس و خدمات پس از چاپ در چند سال پیاپی به عنوان نماینده‌ای از کتب ایران در نمایشگاه بین المللی زیباترین کتاب‌های جهان در لایپزیک و فرانکفورت آلمان حضور داشته و در ایران با استقبال خوب هم وطنان گرامی روبرو شده است. این کتاب که حاصل عکس های داود وکیل‌زاده است و با طراحی مجید ضرغامی شکل گرفته است شامل گلچینی از عکس‌های ایران زمین است و تمام عکس‌ها با توضیحات و متن فارسی به قلم دکتر محمد رضا ریاضی و متن انگلیسی به قلم دکتر اسماعیل سلامی منتشر شده است و باتوجه به قیمت، کیفیت، حجم و وزن مناسب، کتابی کاربردی و هدیه‏ ای منحصر به فرد است. خدمات فنی این کتاب را کانون تبلیغاتی اهـورا انجام داده است و لیتوگرافی آن جوهری، چاپ ابیانه، صحافی گوهر و قاب ساز این کتاب نفیس ابریشمی‌فر است.انتشارات سرزمین اهـورایی در پاسخ به استقبال از این کتاب و با توجه به  نایاب بودن این کتاب در بازار نشر و تقاضای مخاطبین و مراکز پخش و فروش، چاپ چهارم این کتاب را در شرایط نه‌چندان خوب هزینه‌های تولید و نشر کتاب آماده و به بازار عرضه داشت.

شما می توانید این کتاب را از مراکز فروش و پخش معتبر و یا از طریق کتابفروشی اهـورا شعبه شمیران تهران، واقع در طبقه هنرمندان مرکز تجاری قائم، تجریش و یا از طریق فروشگاه مجازی سایت این انتشارات تهیه نموده و برگ‌هایی ازاین کتاب را مشاهده نمایید.

[ کتابی در باره‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏ ی شعر و زبان شعر ]

shamsکتاب «سخن رمز دهان» به قلم شمس آقاجانی توسط انتشارات سرزمین اهـورایی منتشر می شود. مجید ضرغامی مدیر مسئول انتشارات سرزمین اهورایی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سرزمین اهـورایی اعلام کرد:« قرارداد سخن رمز دهان با آقای شمس آقاجانی منعقد شده و این کتاب که از مدت ها قبل مراحل آماده سازی را پشت سر گذاشته است، اکنون در انتظار طی شدن مراحل قانونی و اداری است  امیدواریم به زودی مجوز چاپ دریافت نماید.» وی افزود: « با توجه به این که تا کنون تعداد عناوین محدودی کتاب که به صورتی مفید و موثر به تئوری شعر و نقد ادبی بپردازد  منتشر شده است حضور این کتاب که حاصل تجارب عملی و کارگاهی آقای آقاجانی است و با دقت و صرف وقت زیاد نگاشته شده است و در مورد زیر ساخت ها و چگونه پرداختن شعر، رویکردهای زبانی در گذشته و حال، فرم و مکانیزم های نوشتاری شعر به نقد و بررسی پرداخته است، می تواند برای شناخت و آنالیز شعر و رابطه ی هستی شناختی شعر در زبان بسیار مفید واقع شود. و من با اطمینان می گویم که این کتاب حرف های زیادی برای مخاطبین خواهد داشت.»

سخن رمز دهان در فصل هایی با عناوین: شعـر، القاء، معنا، دال، زبان شناسی، عینیت و مواجه نگاشته شده است و با حدود 300 صفحه در قطع رقعی توسط انتشارات سرزمین اهورایی منتشر خواهد شد.

خبر تکمیلی: شمس آقاجانی درباره این کتاب به خبرگزاری کتاب ایران ایبنا(IBNA) گفت: «شعـر»، «القا»، «معنا»، «زبان‌شناسی»، «عینیت» و «مواجه» عنوان برخی از فصل‌های این کتاب و در حقیقت محورهایی هستند که براساس آن‌ها رابطه هستی‌شناختی شعر و زبان بررسی شده است.وی ادامه داد: این روزها صحبت درباره زبان بسیار است و حتی گاهی رویکردهایی رادیکال را نسبت به آن می‌بینیم، اما فراموش نکنیم که به‌طورکلی رابطه شعر و زبان رابطه‌ای نیست که امروز تعریف شده باشد، بلکه از آغاز بوده و همچنان هم ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب ...

صفحه 32 از 35

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی