انتشارات اهورا

[کتابی از غزاله زرین زاده در نمایشگاه تهران]

8#نمایشگاه_کتاب
سیب آوردم، سیبِ سرخِ خوشید...
“ دردِ من مشترک نیست “ مجموعه شعرهای #غزاله_زرین_زاده در نمایشگاه کتاب سی و یکم برای اولین بار در غرفه‌ی انتشارات عرضه خواهد شد.
از شعرهای کتاب:

دریچه عمومی

از عمومی‌ترین دریچه                                            
جراحی قلبی را شروع کردم
دست ‌و پا می‌زد
  روشن شدند و پذیرائی شروع شد
نمی‌دانست در دست‌های چاقو چه می‌گذرد
حمله آغاز شد                                                   
و دریچه از قلبی حکایت  می‌کرد
که هنوز در خصوصی‌ترین جایش عمومی بود
رگی را نشانه رفت
ذرات هوا معلق درراه زندگی جریان یافت
حمله آغاز شد
حرکتی
روی عضلاتی خشک
اندکی بغض
و گلویی که اشتباهی عمومی بود                               
سریع و درهم
دریچه بسته شد


@ahoorapress #نمایشگاه_کتاب_تهران  #انتشارات_سرزمین_اهورایی در سی‌ویکمین
نمایشگاه کتاب تهران با مجموعه شعر غزاله زرین‌زاده با عنوان
" درد من مشترک نیست" در انتظار شما است.

[مجموعه شعر ابوالفضل پاشا در نمایشگاه 31]

7#نمایشگاه_کتاب
سیب آوردم، سیبِ سرخِ خوشید...
سرزمین اهورایی در فروست شعر امروز خود کتابی با عنوان “ یکی که دیگری با تو “ مجموعه شعرهای #ابوالفضل_پاشا را در نمایشگاه کتاب سی و یکم برای اولین بار در غرفه‌ی انتشارات عرضه خواهد کرد. پاشا از شاعران شناخته‌ شده‌ی دهه‌ی هفتاد است.
از شعرهای کتاب:


1

بر صندلى که مى‌نشينى
گُلى ‌باز مى‌شود گلى که هم‌رنگِ ماهور

تو راحت نيستى
پايت دراز مى‌کنى
و صندلى، چوبى‌تر از آن‌که فکر مى‌کردم

چشم من به ماهِ تو ماهورِ تو زيباست
راحت باش!
کسى جز من اين‌جا تو را نمى‌بيند
و تو هم‌چنان بر چوب‌هاى ‌سختِ صندلى.

خسته‌یى تو راحت نيستى
و بر اين چوبى‌ترين صندلى
پايت تکان که مى‌دهى
گلى‌که ماهورِ تو باشد کجاست؟

ادامه مطلب ...

[عشق سگی است دربان جهنم! - آقای بوکوفسکی در نمایشگاه کتاب تهران]

6#نمایشگاه_کتاب
سیب آوردم، سیبِ سرخِ خوشید...


عشق سگی است دربان جهنم! عنوان مجموعه عاشقانه‌های #چارلز_بوکوفسکی با ترجمه‌ی #علیرضا_بهنام در فروست  شعر جهانِ انتشارات در نمایشگاه کتاب سی و یکم برای اولین بار در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی عرضه خواهد شد.
چارلز بوکوفسکی شخصیتی سرسخت و سازش ناپذیر در تاریخ ادبیات امریکاست. او را غالبا در دسته نویسندگان نسل بیت طبقه بندی می کنند اما خودش با این طبقه بندی و هر طبقه بندی دیگری مخالف بود. زندگی پر تلاطم و سرشار از هیجان او شباهت های زیادی با دیگر نمایندگان بیت داشت اما واقعیت این بود که آغاز کار نوشتن او بسیار پیشتر از دیگر نمایندگان این جنبش ادبی بوده است.
بوکوفسکی در ارتباط با مسایل عاشقانه کارنامه پربرگی داشت و به عنوان کسی که از زندگی خود بسیار در آفرینش ادبی استفاده می کرد از بسیاری از این عشق ها در آثارش استفاده کرده است. شاید همین تجربه های گوناگون موجب شده باشد که این شاعر بر خلاف اغلب شاعران دیدی تلخ و انکارگرانه نسبت به مقوله عشق داشت و در تنها مجموعه شعری که مشخصا به این مضمون پرداخت یعنی «عشق سگی است دربان جهنم» تصویری هجوآمیز از آن به دست داد. در واقع نگاه او به مقوله عشق با نگاهش به دیگر مسایل جهان تفاوت زیادی نداشت. او به این نتیجه رسیده بود که نباید چیزی را در دنیا آن قدر جدی بگیرد که برایش مشکلی پدید اورد.
سبک اشعار بوکوفسکی نیز همین حس لاقیدی و عدم پایبندی به قواعد را بازتاب می دهد. تا مدت ها دنیای ادبی امریکا حاضر نشد او را به رسمیت بشناسد چرا که مشخصا نمی توانست او را در ادامه هیچیک از سنت ها موجود ادبی طبقه بندی کند. اماشهرت او در اروپا و به خصوص وطن دومش آلمان سرانجام هموطنان امریکایی اش را مجاب کرد و در اواخر عمرش نامش به آنتولوژی های ادبیات معاصر امریکا راه یافت.

[ دنیا خانه‌ی من است ]


@ahoorapress #نمایشگاه_کتاب_تهران  #انتشارات_سرزمین_اهورایی در سی‌ویکمین
نمایشگاه کتاب تهران با مجموعه شعر #بوکوفسکی به ترجمه‌ی علیرضا بهنام با عنوان
"عشق سگی است دربان جهنم" در انتظار شما است.

شبستان راهرو 18 غرفه‌ی 4

[کارناوالِ بی‌صدایِ شب در نمایشگاه سی و یکم!]

5#نمایشگاه_کتاب
سیب آوردم، سیبِ سرخِ خوشید...
منتخبی از شعرهای ای. ای. #کامینگز با عنوان "کارناوالِ بی‌صدای شب"مجموعه‌ای در فروست شعر جهانِ انتشارات در نمایشگاه کتاب سی و یکم برای اولین بار عرضه می‌شود. مجموعه شعرهای جدید کامینگز با ترجمه‌ی دکتر #علی_سلامی در تازه‌های نشر سرزمین اهورایی منتشر شده است و در نمایشگاه اردیبهشت 1397 در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی عرضه خواهد شد.
ای. ای. کامینگز یکی از خلاق‌ترین شاعران روزگار خود بود که زبان و آرایه شعری ویژه‌ای را تجربه کرد و شیوه‌ای منحصربه‌فرد آفرید. شعر کامینگز فشرده و چکیده است و واژگان کلیدی به روش شگرفی بر صفحات نقش می‌بندند. اغلب این واژگان را کامینگز با ترکیب تازه‌ای از چند واژه به وجود آورد؛ همچنین قوانین دستوری و زبان‌شناختی را به فراخور شعر خود تغیر داد. برای نمونه از واژه‌هایی همچون «اگر»، «هستم» و «زیرا» به‌عنوان اسم دستوری استفاده کرد و مفاهیم شخصی به واژگان بخشید. علیرغم شکل غیر سنتی او، کامینگز محبوبیت فراوانی در میان خوانندگان پیدا کرد. رندل جارل  در «کتاب سوم نقد»  می‌نویسد: « تاکنون کسی اشعار تجربی و آوانگاردی تا این اندازه گیرا برای خواننده‌ی خاص و عام نیافریده است.» در زمان مرگ در سال 1962، کامینگز جایگاهی ارزشمند در شعر سده بیستم امریکا داشت.
کامینگز از دوران کودکی تصمیم گرفت شاعر شود و بین سنین هشت و بیست‌ودو سال، روزی یک شعر می‌نوشت و شکل‌های گوناگون سنتی شعر را تجربه ‌کرد. در سال 1916 در هاروارد، شعر نو توجه او را جلب کرد و شروع به نوشتن اشعار آوانگارد کرد که در آن‌ها نحو و سجاوندی مرسوم را به نفعِ کاربردی پویا از زبان نادیده انگاشت. همچنین، تصویر بر صفحه را با شعر آزمود. کوشش‌های نخستین او در مجموعه‌ی هشت شاعر هاروارد   به دست اعضای انجمن شعر هاروارد  منتشر شد.
در آوریل 1917، با گسترش جنگ جهانی اول در اروپا و امریکا، کامینگز داوطلب خدمت در آمبولانس‌رسانی در فرانسه شد. خدمت در آمبولانس‌رسانی انتخاب کسانی بود که همچون کامینگز خود را سازش‌طلب می‌دانستند و نمی‌خواستند آشکارا در جنگ شرکت کنند. در جولای سال 1918، امریکا وارد جنگ شد و کامینگز به خدمت در ارتش امریکا فرا‌خوانده شد و شش ماه در اردوگاهی آموزشی در ماساچوستش آموزش دید.
سال‌های نخستین دهه‌ی بیست دوران بسیار پرکاری برای کامینگز بود. در سال 1922، اولین کتابش را تحت نام اتاق بسیار بزرگ  منتشر کرد که در آن به شرحی دوران اسارتش در فرانسه می‌پرداخت. این کتاب با استقبال منتقدان روبرو شد هرچند توصیف کامینگز از اسارتش به شیوه‌ی عجیبی، لحنی شاد و سبکی آزاد داشت.
همان‌گونه که دیوید ای اسمیت  می‌نویسد: «تأکید این اثر بر آن چیزی است که نوآموزی از سفرش می‌فهمد؛ به‌عنوان‌مثال، قهرمان زخمی هرگز نمی‌تواند جهان را بدون کنایه بنگرد. اما درس معنوی که او از اقامتش با گروهی از هم‌قطارانش می‌آموزد در آثار پس‌ازآن دیده می‌شود که می‌توان آن را به‌گونه‌ای تکذیبِ کنایه‌آمیز ارزش‌های جهان معاصر و همین‌طور بزرگداشت عرفانی عشق مسیحی در نظر گرفت.» جان دوس پاسوس  نویسنده‌ی امریکای می‌گوید: «با سبکی بی‌نهایت چالاک و انعطاف‌پذیر، شخصی بی‌آنکه شرمگین از عشق‌ها و نفرت‌های کوچک و بزرگش باشد، با وضوحی بی‌همتا به بیان بخشی از نهفته‌های تاریخ می‌پردازد.»
نخستین مجموع شعر کامینگز زیر نام لاله‌ها و دودکش‌ها در سال 1923 منتشر شد. کاربرد عجیب او از دستور زبان و سجاوندی در این مجلد آشکار است هرچند برخی از اشعار این مجموعه به زبان قراردادی نوشته‌شده است. نسخه‌ی اصلی این مجموعه توسط ناشر سانسور شد و شعرهای حذف‌شده در سال 1925 زیر نام «و» منتشر شد. مجموعه‌ای دیگری زیر نام چهل‌ویک شعر در سال 1925 منتشر شد. مارک ون دورن  درباره این مجموعه نوشت: «کامینگز شاعری با ذهنی بسیار هوشمند و سرشار است.»

@ahoorapress #نمایشگاه_کتاب_تهران  #انتشارات_سرزمین_اهورایی در سی‌ویکمین
نمایشگاه کتاب تهران با مجموعه شعر #کامیگنز به ترجمه‌ی دکتر علی سلامی با عنوان
"کارناواالِ بی‌صدای شب" در انتظار شما است.

[نمایشگاه کتاب - این کتاب هم در سرزمین اهورایی عاشق می‌شود!]

4#نمایشگاه_کتاب
سیب آوردم، سیبِ سرخِ خوشید...


"این کتاب هم آدم است! عاشق می‌شود" مجموعه‌ای جدید از شاعری متفاوت در نمایشگاه کتاب سی و یکم برای اولین بار عرضه می‌شود. مجموعه شعرهای جدید #علی_باباچاهی در تازه‌های نشر سرزمین اهورایی منتشر شده است و در نمایشگاه اردیبهشت 1397 در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی عرضه خواهد شد.
در آب يخ زده جوانه که زد
رشد کرد سريعاٌ
و براي خودش آدمي شد

ما فوج فوج از روي شهر پريديم
شما متوجه نشديد!
منقارهامان را پنهان کرده بوديم زير بال وُ پرهامان که
تنگ شده بود دلمان براي صورتهاي سرگردان شما که
شما که با منقارهاتان بوسه ميزديد از راه دور  بر
و سرهاتان را زير بغل گرفته بوديد!


آژير!
قرمز بود و
جنگ بود و     
قرمزِ قرمز    وَ جنگ!

دَر ابعادي کوچکتر اکنون ميجنگيد با خودتان
پيداست از اينجا
و دور ريختهايد آرزوهاتان را مُشت مشُت
کم آوردهانٍد از منقارهايِ ما وَ پرندگانِ دست آموز
نه!
دستکاري نکردهاند فکّهاي ما
و شما را که حکم ازلي اين بوده
نه آن!
آن بوده        نه اين!         
تجّسم منقار وُ تجّلي صورت!


گوشي را بردار شايد قصد خنداندن ما را داشته باشند!
فاقد طنز که باشد شعر
احتمال اين که وُ      آن که
                  بيشتر ميشود
تأخير پرواز هم که نداريم!
با يه قهوه چطوري؟

@ahoorapress #نمایشگاه_کتاب_تهران  #انتشارات_سرزمین_اهورایی در سی‌ویکمین
نمایشگاه کتاب تهران با مجموعه شعر جدیدی از #علی_باباچاهی با عنوان
"این کتاب هم آدم است! عاشق می‌شود"
در انتظار شما است.

[زیباترین کتاب در نمایشگاه تهران]

1سیب آوردم... سیبِ سرخِ خورشید

#نمایشگاه_کتاب
چاپ  دوم کتاب نفیس "ایران سرای جاویدان" در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین‌المللی‌کتاب‌تهران عرضه می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سرزمین‌اهورایی این کتاب ایرانشناسی که درکنار دیگر آثار نفیس سرزمین اهورایی در چند سال پیاپی به عنوان نماینده‌ای از ایران در نمایشگاه زیباترین کتاب‌های جهان در شهر لایپزیک و فرانکفورت آلمان حضور داشته است اکنون با تخفیف در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی عرضه خواهد شد. این کتاب منحصر بفرد با عکس‌های افشین بختیار و طراحی گرافیک مجید ضرغامی در قطع رحلی بزرگ، تمام گلاسه و باقاب در نمایشگاه سی‌ویکم در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی عرضه می‌شود. متن فارسی کتاب "ایران سرای جاویدان" به قلم دکتر محمدرضا رضا ریاضی و متن انگلیسی آن به قلم دکتر علی سلامی نگاشته شده است. سرای جاویدان در222  صفحه در لیست آثار محبوب نشر است. شما می‌توانید از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه 1397 این کتاب و دیگر آثار نشر سرزمین اهورایی را در نمایشگاه کتاب تهران تهیه کنید.    

  #انتشارات_سرزمین_اهورایی

[نفیس‌های سرزمین اهورایی در نمایشگاه سی‌و یکم]

2...سیب آوردم... سیبِ سرخِ خورشید
چاپ پنجم کتاب نفیس "ایران سرزمین اهورایی" در سی‌ و یکمین نمایشگاه بین‌المللی‌کتاب‌تهران عرضه می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سرزمین‌اهورایی این کتاب که پرفروش‌ترین کتاب ایرانشناسی بازار در قطع رقعی است در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی با تخفیف ویژه عرضه خواهد شد. این کتاب منحصر بفرد با عکس‌های داود وکیل‌زاده و طراحی گرافیک مجید ضرغامی در قطع رقعی، تمام گلاسه و باقاب در نمایشگاه سی‌ویکم در غرفه‌ی انتشارات سرزمین اهورایی عرضه می‌شود. متن فارسی کتاب "ایران سرزمین اهورایی" به قلم دکتر محمدرضا رضا ریاضی و متن انگلیسی آن به قلم دکتر علی سلامی نگاشته شده است. سرزمین  اهورایی در 144 صفحه در قمیتی بسیار مناسب از محبوب‌ترین آثار نفیس ایران به شمار می‌آید. شما می‌توانید از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه 1397 این کتاب و دیگر آثار نشر سرزمین اهورایی را در نمایشگاه کتاب تهران تهیه کنید.                                             #نمایشگاه_کتاب_تهران شبستان راهرو 18 غرفه‌ی 4  #انتشارات_سرزمین_اهورایی

[بوی عیــــــدی، بوی تـــــــــوپ]

A-3644نوروز زیبا از راه می‌رسد

انتشارات سرزمین اهورایی ضمن آرزوی سالی پر از شادی و صلح و آرامش و برکت برای تمام مردم ایران و دوستان فارسی زبان در تمام جهان پیشاپیش سال نو را به مخاطبان پیشانی بلند و اهورایی خود تبریک می‌گوید. اگر برای هدیه دادن کتاب و محصولات فرهنگی فرصت نداشته‌اید هنوز هم دیر نیست. هیچ وقت دیر نیست! شما می‌توانید از طریق سایت انتشارات سرزمین اهورایی از صدها مدل کارت پستال‌های بی‌مانند و منحصر به‌فرد اهورا سفارش مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای انتخاب کارت‌های نوروزی این‌جا و یا کارت‌های ایرانشناسی این‌جا را نگاه کنید. اگر در پی آثار مدرن و چاپ نفیس و متالیک هستید سری به این‌جا بزنید. اگر در پی خرید آثار هنری هستید می‌توانید از کارت‌های نقاشی آبرنگ و رنگ روغن اهورا دیدن کنید. اگر در پی خرید آثار فانتزی هستید به این‌جا سر بزنید. اگر مخاطب خاص دارید و کار‌های متفاوت شما را خوشحال می‌کنید به کارت‌های طور دیگر ما سر بزنید. تنوع #کارت_پستال‌های #اهورا زیاد است به آن‌ها سربزنید.

همچینین  کتاب‌های نفیس و آثار هنری و کتب منحصر بفرد ایرانشناسی #سرزمین_اهورایی می‌توانند هدایاء بسیار ارزنده و خوبی برای مخاطبین فرهیخته و فهیم شما باشند  که به راحتی جایگزین #سررسید می‌شوند، تاریخ مصرف ندارند، نفیس و ارزنده هستند. به عنوان مثال این رحلی بزرگِ بی‌مانند را ببینید و یا این رقعی زیبا و نجیب که یکی از پرفروش‌های بازار نشر #نفیس است. نفیس‌های سرزمین اهورایی سال‌ها در نمایشگاه‌های مختلف زیبا‌ترین کتب جهان در فرانکفورت و لایپزیک آلمان زیبایی‌های بی‌مانند #ایران زمین را با جمال خود به رخِ بازدید کنندگان جهان کشیده‌اند.

پیشنهاد بعدی ما انتخاب هدایاء از سایت اهورا گیفت است. در این سایت و یا از طریق صفحه اینستاگرام اهورا گیفت می‌توانید محصولات متنوع کارگاه چاپ اهورا انتخابی زیبا و هنرمندانه و متفاوت داشته باشید. درعین حال تنوع کتب فرهنگی و هنری اهورا نیز انتخاب خوبی است برای شما که به اهداء پیشکش فرهنگی می اندیشید. اگر تصمیم شما اهداء هدیه‌ای فرهنگی است کتب شعر جهان و مجموعه‌ی منحصر به فرد عاشقانه‌های سرزمین اهورایی و همچنین کتب شعر ایران این نشر را از دست ندهید.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های دفتر در روزهای غیر تعطیل و یا شماره تلگرام نشر سفارش خود را از میان حجم انبوه تولیدات ما انتخاب و آن را اعلام فرمایید و  هماهنگی‌های لازم را برای ارسال کالا به عمل آورید. همچنین [این] نشانی صفحه‌ی اینستاگرام انتشارات سرزمین اهورایی است. و [این] نشانی اینستا‌گرام اهوراگیفت است. از [این طریق] هم می‌توانید کانال انتشارات را دنبال کنید. امیدواریم سال و ماه و روز و تمام لحظات شما اهورایی باشد.

در آستانه‌ی سال نو برای شما فال حافظ گرفته‌ایم، نوید داد:

 

یوسف گم گشته بازآید به کنعان غم مخور

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن

وین سر شوریده باز آید به سامان غم مخور

گر بهار عمر باشد باز بر تخت چمن

چتر گل در سر کشی ای مرغ خوشخوان غم مخور

ادامه مطلب ...

[کارت هدیه کتابِ سرزمین اهورایی را عیدی دهید تخفیف عالی و هدیه بگیرید]

97takhfifنفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد.


انتشارات سرزمین اهورایی درجهت ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، همچنین استفاده از کتاب و محصولات فرهنگی و هنری در رسم پسندیده‌ی تقدیم هدایاء و شادباش‌های نوروزی، درآستانه‌ی فرارسیدن سال جدید کارت هدیه‌ی خرید محصولات فرهنگی و هنری و کتب را به مخاطبین خود تقدیم می‌کند.
با تهیه‌ی این کارت و اهداء آن علاوه بر دریافت تخفیف ویژه - بسته‌ی هدیه خریداران اهورایی به شما تقدیم خواهد شد. شرایط این طرح به شرح زیر است:

1-    کارت هدیه‌ی در قطع « سلطانی» به مبلغ یک میلیون تومان با تخفیف ٪40 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر ششصد هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یک میلیون تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تمام نقاط ایران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه سلطانی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
2-    کارت هدیه‌ی در قطع « رحلی» به مبلغ پانصد هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر سیصد و بیست و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر پانصد هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه رحلی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
3-    کارت هدیه‌ی در قطع «وزیری» به مبلغ دویست‌ و پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر یکصد و شصت و دو هزار و پانصد تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر دویست و پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه سلطانی یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
4-    کارت هدیه‌ی در قطع «رقعی طلاکوب» به مبلغ یکصد و پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشرنود و پنج هزار و پانصد تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یکصد و پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است. ناشر به همراه کارت هدیه رقعی طلاکوب یک بسته کارت پستال نفیس به خریدار کارت (سفارش دهنده) تقدیم می‌کند.
5-    کارت هدیه‌ی در قطع «رقعی» به مبلغ یکصد هزار تومان با تخفیف ٪35 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر شصت و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر یکصد هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است.
6-    کارت هدیه‌ی در قطع «بیاضی» به مبلغ پنجاه هزار تومان با تخفیف ٪30 ( مبلغ خرید هدیه دهنده از ناشر سی و پنج هزار تومان اما مبلغ خرید هدیه گیرنده از ناشر پنجاه هزار تومان است) ارسال سفارش هدیه‌گیرنده از طریق پست در تهران به عهده‌ی ناشر است.


خریدار ( هدیه دهنده ) بعد از انتخاب کارت هدیه از طریق شماره‌ی تلفن دفتر انتشارات سرزمین اهورایی به شماره کارت اعلام شده مبلیغ را واریز کرده و رسید را به شماره تلگرام نشر ( 09379103299) ارسال نماید. کارت هدیه و بسته‌ی اهدایی به خریدار ( برای طرح‌هایی که شامل این طرح می‌شوند) از طریق پست به نشانی خریدار ارسال می‌گردد. همچنین خریدار می‌تواند به صورت حضوری بعد از واریز مبلغ به شماره‌ی کارت ناشر آن را از دفتر نشر در تهران دریافت نماید.

** مدت این طرح برای خریداران کارت هدیه سرزمین اهورایی از تاریخ 15 اسفند ماه نود و شش تا 31 خرداد ماه نود و هفت است.
*** مدت خرید کتاب و محصولات فرهنگی از اهورا توسط دارندگان کارت هدیه سرزمین اهورایی تا 27 اسفند ماه سال 1397 است.
**** این طرح شامل کلیه‌ی کتاب‌های نفیس، کتب هنری، کتاب‌های شعر و ادبیات ایران و جهان و تمامی آثار موجود انتشارات سرزمین اهورایی است. همچنین صدها مدل کارت پستال اهورا، پکیج‌های پوستر و دفتر یادداشت، محصولات هنری اهورا ( کارگاه چاپ اهورا ) شامل این طرح است. دریافت کننده‌ی کارت هدیه بر مبنای مبلغ کارت خود می‌تواند از این تنوع آثار سرزمین اهورایی انتخاب کند.
***** دریافت کنندگان کارت هدیه‌ی سرزمین اهورایی می‌توانند از طریق سایت‌ها و صفحات اینستاگرام اهورا و سرزمین اهورایی از تنوع محصولات، موارد مورد نیاز خود را انتخاب کرده و از روش یاد شده سفارش دهند.
www.ahoorapress.com    
www.ahooragift.com
https://www.instagram.com/ahoora_gift
https://www.instagram.com/ahoorapress

[ رمانِ ویونا پرفروش‌ترین‌کتابِ نشر،نمایشگاه‌کتاب‌سی‌ام ]

viyounaاز کتاب‌فروشی‌ و شهر‌کتاب‌ها بخواهید:

رمان "ویونا" به قلم شاعر و نویسنده و پژوهشگر معاصر مهدی اخوان لنگرودی رمانی تاثر گذار و متفاوت است که با ویرایش شاعر و مترجم گرامی غلامحسین سالمی در سرزمین اهورایی منتشر شده است. ویونا داستانی عاشقانه‌ و خواندنی است که دست مخاطب خود را می‌گیرد و از کنار دنیای مجازی تلگرام و اینستاگرام و تبلت و کامپیوتر در دوران انفجار اطلاعات به سرزمین نور و درخت و احساس و طبیعت می‌برد. مخاطب پا به پای دو دلداده‌ی ایرانی داستان ویونا ( به معنی آوای جان و عروس ماه ) و آریو ( کوتاه شده‌ی نام آریوبرزن سردار ایرانی ) نزدیکی و فاصله‌ی قلب‌ها را حس می‌کند و با بازآفرینی سنت زیبای نامه‌نگاری میان نامه‌های عاشقانه زندگی می‌کند...

از متن کتاب:

آریوی من!»
تمام دیشب را نمی‌دانم کجا خوابیدم. هیچ سردم نشده بود. بی‌تاب‌ترین دل دنیا توی سینه‌ام می‌تپید. فقط می‌دانم در یکی از خانه‌های سفید روی تختی خوابیده بودم. در تمام شب دراتاق هیچ نشانی از تاریکی نبود. با این که روشناییِ هیچ چراغی از هیچ کجا به چشم نمی‌آمد پنجره‌ی اتاق به تمامی گشوده بود. نسیمی که گاهگاه خودش را به داخل اتاق می‌کشاند. با هر بار وزیدن لایه‌ای از مخمل و لطافت بر تن‌م می‌کشید. سردم نمی‌شد. احساس می‌کردم لحافم می‌بایست از همین نسیم درست شده باشد. نمی‌دانم چه کسی مرا به این اتاق آورده بود. آخر شخص مخصوصی را نمی‌شناختم که مثلاً با وارد شدن در این شهر کمکی برای من باشد و جا و مکانی برایم دست و پا کند. یا مثلاً خواسته باشد که من شب را در اتاق او بگذرانم. اما این احساس را به خوبی می‌توانم لمس کنم، در آن هنگامی که با خاکستری سخن و گفتگو داشتم و هنگام خداحافظیِ ما کسی رسیده بود، و دستی، دست‌هایم را گرفت و مرا آرام به سوی خود کشاند و سعی کرد از خاکستری جدا شوم. پاره کردن زنجیر افسانه‌ای و افسون شده ی شعرهای خاکستری و جدا شدن از او... هرگز دلم نمی‌خواست چنین شود که شد. وقتی دست‌هایم، در دست‌هایش بود بی‌هیچ مقاومتی با او رفتم وقتی به پشت سر نگاه انداختم لبخند خاکستری بود که از دور به سوی من می‌آمد و صدایش که در گوش‌هایم طنین انداخته بود...»

رمانِ ویونا به فلمِ مهدی اخوان لنگرودی و با ویرایش غلامحسین سالمی با فروست شماره‌ی7 ادبیات داستانی ایرانِ انتشارات سرزمین اهورایی با گرافیک و طرح جلد مجید ضرغامی که پرفروش‌ترین کتاب ناشر در نمایشگاه کتاب سی‌ام تهران بود از طریق شرکت‌های پخش محترم گسترش و صدای معاصر د رتمام کتاب‌فروشی‌های معتبر پخش شده و در سایت‌های فروش آنلاین کتاب ممراه با دیگر محصولات انتشارات سرزمین اهورایی موجود است

صفحه 3 از 36

خبرنامه اهورا

نام:

ایمیل:


گالری تصاویر اهورا کارت

پاتوق‌های فرهنگی